Діти Запоріжжя лого

Туристична програма для сиріт і дітей із малозабезпечених родин

Яке дивне, і вабляче, і несуче, і чудесне у слові: дорога! І яка дивовижна вона сама, ця дорога: ясний день, осіннє листя, холодне повітря… Боже! Якою доброю ти часом буваєш, далека, далека, дорога! Скільки разів, гинучи і потопаючи, я хапався за тебе, і кожен раз ти великодушно виносила і рятувала мене! А скільки народилося в тобі дивовижних задумів, поетичних мріянь, скільки довелося пережити чарівних вражень!

М. Гоголь

Постійно вказував він (Будда) на насущну необхідність подорожей. Він убачав у цьому істинну просвітницьку ціль, адже подорожі, відриваючи людину від звичайних умов, розвивають у ній жвавість і пристосовуваність — якості, необхідні для підготовки процесу розширення свідомості.

О. Реріх

Публікації про походи і екскурсіях для сиріт і дітей пільгових категорій

Проект "Я хочу бути ..." (пізнавальні екскурсії на підприємства і виробництва)

Підтримати програму

Згадуючи своє дитинство, юність і нещодавнє минуле, чи ви звертали увагу на те, які події запам’яталися вам найбільше?

Я маю на увазі приємні спогади. Особисто я пригадую походи з батьками на острів Хортиця — ці прекрасні скелясті береги, ліса і пляжі; згадую першу поїздку до Криму (мені тоді було п’ять) – незбагненне передчуття чогось нового, таємничого, стукіт коліс у поїзді, а потім — казкові гори й море… Пригадую нещодавні подорожі до Абхазії та Грузії — це ціле життя… Я не пам’ятаю тисяч днів, що були прожиті у буденних клопотах, але пам’ятаю, до прикладу, два дні шкільної екскурсії до Севастополя й Одеси… Не так важливо, скільки ви прожили, важливе те відчуття повноти й радості буття, що ви його отримуєте від життя. Повертаючися з мандрів, завжди вдається подивитися з інакшої точки зору на проблеми, що, як думалося, не мають рішення. Завжди виникають нові ідеї, потяг до творчості. Цей сайт, до речі, також було створено після повернення з подорожі.

Сиротам здебільшого просто немає, що згадати… Хлопець віком 12 років ніде не бував, окрім свого села та Заводського району Запоріжжя. Уявлення про життя формується у нього шляхом перегляду бойовиків і занурення у похмуру інтернатську дійсність.

«Щастя є, його не може не бути…» — була така пісня в одного діджея. Більшість дітей, що живуть у родинах, погодяться зі словами цієї пісеньки, чого не скажеш про сиріт. Навіть, коли мені складно, коли утворюється, здавалося би, безвихідна ситуація, я все одно пам’ятаю, що «щастя є», я бачу, як виблискує промінь надії… Іноді цього променю майже не видно, та якщо придивитися уважно, він все ж є. А це означає, що є і джерело цього променю, є світло, і це в свою чергу означає, що наш світ — не позбавлена сенсу випадковість, і навіть смерті не під силу змусити цей промінь зникнути.

То дамо сиротам можливість розгледіти «промінь надії»! Відвідування нових міст, спостереження за красою природи або знайомство з шедеврами архітектури розвиває в дитині почуття прекрасного, що рано чи пізно дасть сходи.

З осені 2011 року туристичний напрямок фонду «Щаслива дитина» отримав окрему назву і власний вебсайт - «Клубок» ( www.klubok.org.ua )

Тепер у наших заходах можуть брати участь діти пільгових категорій з усієї України!

Що нам необхідно для організації походів:

- Фінансова допомога від пожертвувачів для оплати харчування і проїзду дітей;

- Досвідчені гіди-інструктори, бажано з ліцензією або довідкою про право керувати походами (ми забезпечуємо інструктора харчуванням і оплачуємо йому проїзд, також можлива невелика оплата за роботу);

- Волонтери, що мають досвід роботи з дітьми та не бояться труднощів у поході. Бажано, щоби вони вміли грати на гітарі або інших музичних інструментах, які можна взяти у похід. Також до обов’язків волонтерів входитиме організація процесу підготовки туристичного спорядження і приведення його в порядок після повернення з походу. Ми забезпечуємо волонтерів харчуванням + покриваємо витрати на проїзд (за бажанням).

В осіннє-зимовий період ми організовуємо 1-2-денні поїздки до Києва, Дніпра, Львова та інших міст.

Усіх бажаючих надати посильну допомогу в організації походів і екскурсій для дітей-сиріт просимо зв’язатися з працівниками фонду.

Нагадаємо, що ми гарантуємо ПОВНУ ЗВІТНІСТЬ про всі пожертви, які надходять на рахунок фонду. Окрім того, ви маєте можливість особисто взяти участь в організації походів та екскурсій і таким чином самостійно контролювати використання ваших пожертв.

Фоторепортажі про походи і екскурсіях для дітей-сиріт, організованих фондом "Щаслива дитина"

Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Поліна Бєлогурова
Поліна Бєлогурова

ДЦП, спастична диплегія

Допомогти зараз
Руслан Єрмаков
Руслан Єрмаков

гідроцефалія, правосторонній геміпарез, епілепсія

Допомогти зараз

У 2023 ви допомогли на суму, грн.

5 067 542

Витрати фонду в 2023
57 хворим дітям 629 556 грн.
Мед. обладнання: 14 761 грн.
Гуманітарна допомога: 2 608 280 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 328 171 грн.
Дитячому экоселу: 101 946 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 415 024 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 12 446 грн.
Службові витрати: 353 845 грн.
Загалом витрат: 5 469 474 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

126 358 585