Дети Запорожья лого

День Матері та День сім’ї в Запоріжжі відзначили не лише добрими словами, а й конкретними ділами.

3572 meria.zp.ua По 500 гривень матеріальної допомоги отримали 14 запорізьких матерів-героїнь від міської влади, за поданням райадміністрацій та громадських організацій. Ще 57 сімей одержали по 100 гривень цільової допомоги за рахунок міського бюджету.

По 500 гривень матеріальної допомоги отримали 14 запорізьких матерів-героїнь від міської влади, за поданням райадміністрацій та громадських організацій. Ще 57 сімей одержали по 100 гривень цільової допомоги за рахунок міського бюджету.

Крім того, за рахунок міського бюджету було проведено акцію «Підготуємо дітей до літа», у рамках якої для 56 дітей з малозабезпечених сімей надано грошову допомогу у розмірі 200 гривень кожному на придбання одягу та взуття.

Як повідомили прес-службі у міському управлінні праці та соціального захисту населення, до Дня Матері та Дня сім`ї в рамках Міської комплексної програми соціального захисту населення міста Запоріжжя та Міської програми «Сім’я» було проведено ряд заходів для відзначення тих матерів та батьків, які поклали свої труди на виховання дітей, що успішно вчаться, проявляють свої таланти в різноманітних галузях. Серед відзначених є Матері-героїні, неповні багатодітні сім’ї, де батько сам виховує дітей (у місті 6 таких сімей), матері, які виховують дітей-інвалідів, опікуни та інші малозабезпечені сім’ї.

Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии