Дети Запорожья лого

Валерій Баранов: «Щасливе майбутнє країни залежить насамперед від сучасної молоді»

2 июня 2014, 17:00 1775 Автор: Управління у справах преси та інформації zoda.gov.ua Голова обласної державної адміністрації Валерій Баранов привітав зі святом «останнього дзвоника» випускників, учнів та вчителів Хортицького навчально-реабілітаційного центру

Голова обласної державної адміністрації Валерій Баранов привітав зі святом «останнього дзвоника» випускників, учнів та вчителів Хортицького навчально-реабілітаційного центру.

На урочисту лінійку цього дня зібрались понад 180 вихованців центру, їхні батьки та педагогічний колектив.

Звертаючись до учнів на педагогів, очільник області наголосив на необхідності спільної роботи з відбудови нової сильної держави. Валерій Баранов висловив упевненість у тому, що здорове та щасливе майбутнє країни залежить насамперед від сучасної молоді.

- Нам потрібно об’єднатися та навести в країні порядок, кожен день ми з вами разом будуватимемо нову Україну, сильну державу з патріотично налаштованою молоддю. Перед вами, дорогі випускники, зараз відкриті величезні можливості для самореалізації та вдосконалення. Обирайте спеціальність зважено та серйозно, будьте відповідальними з самого початку життєвого шляху, - дав настанову випускникам очільник регіону.

Валерій Баранов вручив кращим вчителям закладу грамоти облдержадміністрації, а після урочистостей ознайомився з роботою відділень центру.

Довідка: на базі Хортицького навчально-реабілітаційного центру працює обласний центр ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів; спеціальна загальноосвітня школа-інтернат з дошкільним відділенням та класами професійно-технічної підготовки за робітничою спеціальністю «Соціальна робота»; багатопрофільний коледж І-ІІ рівнів акредитації (відділення «Соціальна педагогіка», «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво», «Дизайн одягу»); відеополіграфічний центр.

Фотогалерея

Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии