Дети Запорожья лого

Валерій Баранов: «Щасливе майбутнє країни залежить насамперед від сучасної молоді»

2 июня 2014, 17:00 1533 Автор: Управління у справах преси та інформації zoda.gov.ua Голова обласної державної адміністрації Валерій Баранов привітав зі святом «останнього дзвоника» випускників, учнів та вчителів Хортицького навчально-реабілітаційного центру

Голова обласної державної адміністрації Валерій Баранов привітав зі святом «останнього дзвоника» випускників, учнів та вчителів Хортицького навчально-реабілітаційного центру.

На урочисту лінійку цього дня зібрались понад 180 вихованців центру, їхні батьки та педагогічний колектив.

Звертаючись до учнів на педагогів, очільник області наголосив на необхідності спільної роботи з відбудови нової сильної держави. Валерій Баранов висловив упевненість у тому, що здорове та щасливе майбутнє країни залежить насамперед від сучасної молоді.

- Нам потрібно об’єднатися та навести в країні порядок, кожен день ми з вами разом будуватимемо нову Україну, сильну державу з патріотично налаштованою молоддю. Перед вами, дорогі випускники, зараз відкриті величезні можливості для самореалізації та вдосконалення. Обирайте спеціальність зважено та серйозно, будьте відповідальними з самого початку життєвого шляху, - дав настанову випускникам очільник регіону.

Валерій Баранов вручив кращим вчителям закладу грамоти облдержадміністрації, а після урочистостей ознайомився з роботою відділень центру.

Довідка: на базі Хортицького навчально-реабілітаційного центру працює обласний центр ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів; спеціальна загальноосвітня школа-інтернат з дошкільним відділенням та класами професійно-технічної підготовки за робітничою спеціальністю «Соціальна робота»; багатопрофільний коледж І-ІІ рівнів акредитації (відділення «Соціальна педагогіка», «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво», «Дизайн одягу»); відеополіграфічний центр.

Фотогалерея

Фонд «Счастливый ребенок» — эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Им нужна наша помощь
Андрей Щенников
Андрей Щенников

Идиопатический правосторонний грудной сколиоз 4 степени

Помочь сейчас
Глеб Лаврик
Глеб Лаврик

Туберозный склероз

Помочь сейчас

В 2022 вы помогли на сумму, грн.

276 282

Расходы фонда в 2022
34 больным детям 176 402 грн.
Детдомам для инвалидов: 55 973 грн.
Детcкому экоселу: 41 273 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 4 200 грн.
Служебные расходы: 14 875 грн.
Всего расходов: 298 463 грн.

Всего с 2007 оказано помощи, грн.

87 899 969

Ребенку нужна семья