x

"Відкриваємо двері дітям"

Благодійний Фонд "Щаслива дитина" - регіональний партнер кампанії "Відкриваємо двері дітям"
Автор: openingdoors.org.ua, openingdoors.org.ua Опубликовано: 18 сентября 2014, 13:40 1554

Про кампанію

Кампанія ‘Відкриваємо двері дітям’ впроваджується на рівні Європейського Союзу та у 12 країнах Європи, включаючи Україну. Кампанія закликає ЄС і уряди європейських країн здійснити перехід від інтернатної системи догляду дітей до системи, яка заснована на вихованні дитини в сім’ї. Це стане можливим після переходу від інституційного догляду до виховання дітей у сім’ї (цей процес відомий як деінституціалізація).

Багаторічний міжнародний і український досвід переконують, що дитячі інтернати — це не необхідність і забезпечити права дітей можна в значно кращий спосіб. Ми закликаємо уряд бути відповідальними у виконанні своїх обов’язків щодо підтримки сім’ї та забезпечення якісного альтернативного догляду дітей.

Кампанія ‘Відкриваємо двері дітям Європи’ офіційно стартувала 6 червня 2013 року під лідерством двох організацій - Eurochild (мережа неурядових організацій європейських країн) та Hope and Homes for Children (Міжнародна благодійна організація ‘Надія і житло для дітей’). Національним координатором кампанії в Україні є Представництво благодійної організації ‘Надія і житло для дітей’ в Україні.

Загальна мета кампанії – консолідація зусиль громадянського суспільства заради впровадження системних змін в соціальній політиці, що призведуть до відмови від інституційного догляду дітей.

Завдання кампанії:

1. Підвищити поінформованість суспільства про шкоду і неприйнятність зростання дітей в інтернатах та про існуючі альтернативи

2. Досягти прогресу в прийнятті політичних рішень і законодавства щодо здійснення переходу від інституційного догляду до системи, яка забезпечує виховання дітей в сімейному середовищі та стимулює розвиток послуг з підтримки дітей і сімей в громадах.

3. Розвинути спроможність фахівців соціальної сфери та неурядових організацій щодо впровадження деінституціалізації.

Зустріч регіональних партнерів

8 – 9 вересня ПБО "Надія і житло для дітей" провела другу зустріч регіональних партнерів громадянської кампанії ‘Відкриваємо двері дітям’. Представники майже з усіх регіонів України відвідали цю зустріч а поділилися власним баченням наступних кроків в рамках кампанії. Учасники зустрічі ознайомилися з останніми успіхами кампанії в Україні та в Європі, розповіли свою останню діяльність та новини з регіонів.

Протягом зустрічі учасники працювали над плануванням конкретної діяльності у своїх регіонах на кінець 2014 та на 2015 роки. Регіональні партнери представили своє бачення найкращих інструментів презентації кампанії, окресли основні цільові групи, формати заходів та цілі їх проведення для кожної області.

Також партнери напрацювали проекти адвокаційних стратегій для регіонів. Аналіз ресурсів, сильних та слабких сторін кожного регіону, наявних прихильників та противників деінституціалізації допоможе партнерам прописати чітку адвокаційну стратегію для кожної області та ефективно виконати завдання кампанії ‘Відкриваємо двері дітям’.

Найближчим часом ПБО "Надія і житло для дітей" очікує на старт заходів в рамках кампанії у кожному регіоні та на початок практичного втілення цілей кампанії по всій Україні.


Данная статья принадлежит к категориям:
     Авторские публикации www.deti.zp.ua  Профилактика сиротства  

Фонд "Счастливый ребенок" - эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.

Им нужна наша помощь:

Миша Самойленко

Миша Самойленко

ДЦП, тетрапарез, синдром Денди-Уокера

Пелагея Нестеренко

Пелагея Нестеренко

Муковисцидоз (кистозный фиброз), тяжелое течение

Марк Бондарев

Марк Бондарев

Муковисцидоз


В 2020 вы помогли на сумму 4 704 841 гривен

Расходы фонда в 2020

123 больным детям: 2 590 856 грн.
Мед. оборудование: 198 622 грн.
Детдомам для инвалидов: 582 856 грн.
Детcкому экоселу: 300 035 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 101 076 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 218 277 грн.
Служебные расходы: 508 954 грн.
Всего расходов: 4 672 194 грн.

Всего с 2007 оказано помощи на сумму 74 934 071  гривен

Детям нужна семья: Сергей, 2003 года рождения и Илья, 2010 года рождения

Детям нужна семья: Сергей, 2003 года рождения и Илья, 2010 года рождения

Детям нужна семья: Анастасия Г.(2005 г.р.) и Мария Г.(2006 г.р.)

Детям нужна семья: Анастасия Г.(2005 г.р.) и Мария Г.(2006 г.р.)

Дитині потрібна родина: Артем С.

Дитині потрібна родина: Артем С.