Дети Запорожья лого

Гринь Диана

7 июля 2015, 12:50 3207 Автор: Гринь Наталья www.deti.zp.ua Сбор средств закрыт! Дианочке так и не была произведена операция в Киеве, т.к. врачи приняли решение, что малышке можно помочь медикаментозно. Мы надеемся, что ей станет лучше

Гринь Диана, 06.11.2013 года рождения

Диагноз: Портальная гипертензия.

Новости о лечении Гринь Дианы

Медицинское направление

Медицинское заключение

Как помочь?

Отчёт о поступивших пожертвованиях

Телефоны родителей и волонтёров

ВНИМАНИЕ! ПО СОСТОЯНИЮ НА 23.07.2015 г.: Сбор средств закрыт.

Дианочке так и не была произведена операция в Киеве, т.к. врачи приняли решение, что малышке можно помочь медикаментозно. Мы надеемся, что ей станет лучше.

=====================================

Просимо усіх небайдужих людей відгукнутись на наше горе. Шостого листопада 2013 року у нашій сім’ї народилася донечка Діана. Здавалося, що щастю не було меж! Проте на другий після пологів день наша квіточка потрапила до реанімації з діагнозом геморалогічна хвороба новонароджених. Через три дні малу з мамою перевели до відділення патології новонароджених, де вони пробули ще сім днів.

Через сім місяців Діаночка потрапляє на обстеження до гематологічного відділення. У квітні Наталія, коли витирала дитину рушником, знайшла під лівим підребер'ям якесь затвердіння. Батьки звернулись до лікарні і Діану одразу ж поклали на обстеження до обласної дитячої лікарні, де лікарі встановили діагноз: портальна гіпертензія.

Діані терміново потрібне хірургічне втручання! 13 липня у клініці ОХМАТДИТ у дитини запланована операція. Коштів на лікування та реабілітацію родина, на жаль, не має. Ми молода сім’я, чоловік – вчитель фізичної культури, дружина – вихователь у дитячому садочку, але зараз в декретній відпустці. Ще є в нас синочок, який не ходить до школи. Просимо допомогти нашій донечці, яка радіє ранковому сонечку, квітам, і всьому прекрасному, що її оточує. На операцію зараз необхідно близько 50 тисяч гривень. Ми звертаємося до кожного, хто може підтримати нас фінансово - допоможіть, будь ласка! Повноцінне життя коштує великих грошей…

Заздалегідь дуже вдячні!

Семья проживает в с. Марьевка, Запорожской области.

Телефон мамы Наталья Юрьевны: +38 050 867 94 83.

За дополнительной информацией Вы также можете обратиться к сотрудникам Фонда "Счастливый ребенок"
Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии