Дети Запорожья лого

Бернат Диана

30 июля 2015, 13:50 4672 Автор: Алина Сенюк www.deti.zp.ua Сбор средств закрыт! Диана сейчас с бабушкой находятся в Киеве на лечении. Так только появятся нужны и новые нужны - информация будет обновлена

Бернат Диана, 19.03.2008 года рождения

Диагноз: Открытая форма туберкулеза.

Новости о лечении Бернат Дианы

Как помочь?

Отчёт о поступивших пожертвованиях

Телефоны родителей и волонтёров

ВНИМАНИЕ! ПО СОСТОЯНИЮ НА 09.02.2016 г.: Сбор средств закрыт.

Диана сейчас с бабушкой находятся в Киеве на лечении. Так только появятся нужны и новые нужны - информация будет обновлена.

=====================================

Доброго дня, шановні друзі! Ця стаття про дитинку, яка у зв’язку із життєвими обставинами, потрапила у тяжку ситуацію, їй необхідна наша з вами допомога.

Річ у тому, що у травні 2015 року до КУ «Запорізький обласний протитуберкульозний клінічний диспансер» ЗОР потрапила маленька Бернат Діана. Мама дівчинки веде асоціальний спосіб життя, тому дитину у край тяжкому стані (без свідомості, із судомним синдромом) привезла на лікування бабуся.

У зв’язку із воєнними діями у м. Донецьк дитина не підлягала необхідному лікуванню, тому бабуся Діани приїхала разом з дитиною до Запоріжжя на лікування.

Внаслідок імунодефіциту дівчинка потребує довгострокового лікування дороговартісними препаратами «Біовен Моно» (імуноглобулін для в/в введення). Кожні 3-4 тижні необхідно вводити до 6 флаконів цього препарату; вартість одного флакону 1206,0 грн. Таких грошей у бабусі немає і у бюджеті диспансеру такі кошти, на жаль, не передбачено.

Ми звертаємося до кожного, хто може допомогти у скрутній ситуації дитині з бабусею!

Семья проживает в г. Красноармейск, Донецкая область.

За дополнительной информацией Вы также можете обратиться к сотрудникам Фонда "Счастливый ребенок"
Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии