Дети Запорожья лого

Конкурс "Ключі від сімейного щастя - 2" родина Кузубяк

25 августа 2015, 22:30 4600 Автор: www.deti.zp.ua www.deti.zp.ua Перша прийомна сім'я у м. Новограді - Волинському

Вы можете ознакомиться с условиями конкурса «Ключи от семейного счастья-2». Ждем ваших материалов до 1 ноября 2015 года!

Все истории приемных семей можно прочитать здесь

Взяти в родину дитину нас підштовхнула велика сімейна трагедія: у пологовому будинку померла наша новонароджена донечка, яку ми так чекали. І хоча на той час у нас підростав 5-ти річний син Сашко, мрія про донечку нас не полишала. Ми вже і не пам' ятаємо хто першим озвучив бажання взяти дівчинку на виховання. Звернувшись до начальника відділу у справах неповнолітніх, нам відповіли, що в дитячому будинку немає однієї дівчинки, а є відразу двоє дівчаток -двійняток. І коли вирішили відвідати дитячий будинок, то ця зустріч стала вирішальною. 17 жовтня 2006 року в м. Новограді - Волинському створилася перша прийомна сім'я. До нас в сім'ю прийшли жити рідні сестрички Катя та Ліля.

Але на цьому історія не закінчилася - через 2 роки ми забрали ще й їхнього рідного братика Юру, якому щойно виповнився 1 рік. У Юрка була вроджена вада серця і ми відразу наважилися на операцію, яку зробити було не зовсім просто, проте зараз він активний та допитливий і цікавиться усім на світі, на даний час закінчив перший клас гімназії , займається танцями .

Гідним прикладом для молодших сестричок та братика є наш син Сашко, він завжди і в усьому допомагає усій своїй родині. Він і підштовхнув дівчаток піти на секцію карате, вони займаються цим видом спорту вже 8 років. Займають різні призові місця не тільки в області , але і по Україні.

Мають багато кубків і медалей. Велику участь у вихованні дітей приймають дідусь і бабуся, вони завжди в трудну хвилину готові допомогти нашій родині. Дідусь - відвозить дітей до школи в хмарні - дощові дні і зустрічає їх, а також любить вивозити всіх по гриби, на відпочинок.

Бабуся - дуже смачно готує і допомагає онукам виконувати домашні завдання. На Новорічні свята шиє дітям різні новорічні костюми.

В жовтні 2010 року ми стали переможцями обласного конкурсу "Моє квітуче Полісся" в номінації для прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Міський голова особисто передав приз і подяку нашій сім'ї за участь у конкурсі.

В лютому 2011 року при проведенні відкритого рейтингу популярності "Гордість міста - 2011" наша сім'я відзначена у номінації "Родина року" нагороджена кубком та дипломом "Материнське серце".

Увесь свій вільний час присвячуємо дітям, відвідуємо зоопарки, вистави, відпочиваємо на природі, на морі, в санаторіях.

Ми дуже вдячні всім, хто допоміг нам стати щасливою родиною. Усім людям, до яких можно звернутися в будь-яку хвилину і отримати допомогу. Особливу подяку хочу висловити директору міського центру соціальних службі для сім'ї, дітей та молоді - Наталії Борис, начальнику відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді - Олені Котовій, яка здійснює соціальний супровід прийомних сімей міста, начальнику служби в справах дітей міської ради - Людмилі Мисюрі.

Чтобы отдать свой голос за историю этой семьи, нажмите кнопки соцсетей "Мне нравится" или "Поделится"

Фонд «Счастливый ребенок» — эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Им нужна наша помощь
Виолетта Юрченко
Виолетта Юрченко

Хроническая болезнь почек, 5 стадия

Помочь сейчас
Миша Гудко
Миша Гудко

Опухоль пинеальной области

Помочь сейчас

В 2021 вы помогли на сумму, грн.

3 010 706

Расходы фонда в 2021
149 больным детям 1 744 752 грн.
Мед. оборудование: 31 868 грн.
Детдомам для инвалидов: 386 790 грн.
Детcкому экоселу: 102 439 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 21 415 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 15 280 грн.
Служебные расходы: 322 249 грн.
Всего расходов: 2 782 815 грн.

Всего с 2007 оказано помощи, грн.

81 463 498

Ребенку нужна семья