Дети Запорожья лого

«ЩАСЛИВИЙ БУДИНОК» У МИХАЙЛІВСЬКОМУ РАЙОНІ

4 марта 2015, 11:20 2210 Автор: tavriya.co.ua Немає нічого ціннішого від дитячої посмішки. Та в деяких дітей причин для посмішки менше від інших. Це діти, позбавлені батьківського піклування, та є люди, яким не байдужа доля таких дітей.

Запорізький благодійний фонд «Щаслива дитина» продовжує будівництво «Щасливих будинків» у Запорізькій області.

Два перших будинки було відкрито в селі Калинівка Чернігівського району (2011-2014 рр.). В них проживають прийомні сім’ї, що мають дітей з особливими потребами. Наступний такий дім планується відкрити у Михайлівському районі, в селі Українка Любимівської сільської ради. Його відкриття має відбутись вже у 2015 році. Мешканцями цієї оселі стане родина, в якій є прийомні діти з особливими потребами.

Ще одна родина буде проживати у сусідньому будинку, що зараз на реконструкції. У майбутньому фонд «Щаслива дитина» планує створити ціле екопоселення прийомних сімей та сімей, що мають бажання жити та працювати на землі, існувати в гармонії з природою та одне з одним.

Фонд готовий розглянути заявки від родин, що хочуть стати прийомними батьками в «Щасливому будинкові» та взяти на виховання декілька сиріт, у тому числі і дітей з особливими потребами. До того ж фонд запрошує всіх зацікавлених у створенні екопоселення в Михайлівському районі, приєднатись до команди волонтерів. Представники фонду сподіваються на допомогу підприємців та фермерів району. Є потреба у саджанцях винограду, фруктових та декоративних дерев і кущів, будматеріалах, транспорті та фінансовій підтримці.

Навесні фонд «Щаслива дитина» планує проведення «суботника», висадку фруктових та декоративних насадженнь. Влітку вони організовують в Україні традиційний дитячий наметовий табір «Дитяче село», куди запрошують дітей-учасників та волонтерів-вожатих.

Якщо вас зацікавило створення екопоселення або ви хочете допомогти в організації проекту, звертайтесь за телефоном: 066-513-34-35 або завітайте на сторінку проекту www.deti.zp.ua/eco.

Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии