Дети Запорожья лого

Галина Збирча

3 июля 2019, 19:30 746 Автор: Яна Лобанок deti.zp.ua Молода дівчина мріє стати стрункою! Це цілком можливо, але потрібна коштовна операція.

Галина Збирча, 24.03.1990 року народження

Діагноз: Правобічний грудний ідіопатичний сколіоз 4 ступеню.

Новини лікування Галини Збирчи

Довідка

Рахунок

Як допомогти?

Звіт про надходження пожертв

Контактна інформація

Коли Галинці було 13 років, батьки помітили, що з її хребтом не все гаразд. Незважаючи на масажі та інші медичні процедури, хребет невпинно викривлювався і почав рости горб. Нерівну спину вже неможливо було приховати. Юна та вродлива дівчина цуралася такого образу, тому й уникала друзів та нових знайомств.

Лікарі пропонували оперативне втручання, але на той час родина не могла собі дозволити чималі витрати, адже здоров’я мами підкосила онкологічна недуга. Невдовзі Галина та її брати залишились напівсиротами.

Галина намагалася працювати за фахом перукаря, але спина не витримала навантаження і хвороба загострилась. Дівчина майже не виходила з дому, займалася домашнім господарством, а вільні хвилини присвячувала вишивці, якої навчила покійна мама.

Не маючи коштів на складну операцію, Галина почала звикати до думки, що залишиться самотньою і ніколи не матиме власної сім’ї та дітей.

Але сталося диво: Галина зустріла коханого, який прийняв її з усіма зовнішніми недоліками. Завдяки чоловіку, його щоденній підтримці у неї знову з’явилася любов до життя та нові сили вести боротьбу з хворобою уже за спільне майбутнє.

З’явилася найзаповітніша мрія – відчути радість материнства. Та з такою хворобою вагітніти ніяк не можна. Тому Галина остаточно зважилась на хірургічне втручання. Зі слів лікарів Харківського інституту патології хребта, потрібні дві операції, встановлення титанових імплантів та тривала реабілітація. Частину суми вдалося зібрати за допомогою небайдужих людей та власними силами. Не вистачає коштів для придбання системи фіксації хребта, без якої операція неможлива, а саме 121 726 гривень.

Віримо, що станеться ще одне диво і спільними зусиллями ми зможемо допомогти молодій дівчині позбутися хвороби та народити довгоочікуване дитятко.

2 липня на Українській біржі благодійності стартував проект "Прокинутися стрункою". Тому допомогти Галині можна і на сайті наших партнерів.

Родина мешкає: с. Селятин, Чернівецька область.

За дополнительной информацией Вы также можете обратиться к сотрудникам сотрудникам Фонда "Счастливый ребенок"
Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии