Діти Запоріжжя лого

Допомогти фонду допомагати! Про те, як перетворити гривню пожертвування на десятку.

Дорогі друзі, у нас виникла серйозна проблема, і ми звертаємось до вас за допомогою.

Що трапилося?

У фонді серйозний дефіцит ресурсів на адміністративні витрати: утримання офісу, комунальні платежі, зарплати, податки, транспортні витрати, зв'язок та інше. На рахунках Фонду є гроші, але цільові кошти під реалізацію програм, і ми не можемо використовувати їх в організаційних цілях.

Чому це важливо?

У нас немає і не було «господаря» чи «головного мецената». Завдяки цьому нам не потрібно обслуговувати чиїсь бізнес чи політичні інтереси. Фонд працював і працює завдяки тисячам пожертв найрізноманітніших людей та організацій. Як і будь-яка системна робота, робота Фонду також потребує певного ресурсного забезпечення. І опиняється під загрозою, якщо інтернет відключають за несплату, орендну плату платити нічим, а співробітники раптово змушені шукати додаткові доходи, аби хоч якось годувати сім'ї. Окрім іншого, офіс фонду це ще й склад зберігання гуманітарки, прийому батьків хворих дітей тощо. Без офісу колективна злагоджена робота неможлива. Скорочення в нуль адміністративних видатків загрожує повною зупинкою роботи фонду. А значить і зупинкою програм: допомоги тяжкохворим дітям, допомоги дітям з особливими потребами, сімейного влаштування дітей-сиріт, допомоги дитячим лікарням, будівництва дитячого села, допомоги дорослим та іншим важливим програмам.

Як допомогти?

Якщо ви готові перерахувати на підтримку роботи фонду якусь суму, навіть невелику, це чудово.

Ще краще, якщо ви оформите регулярний платіж, тобто щомісячне списання коштів із вашої картки або банківського рахунку. Якщо кожен із тих, хто читає ці рядки, оформить регулярний платіж хоча б на 20-50-100 гривень — це вже врятує ситуацію на сьогодні та у довгостроковій перспективі. Тому, якщо у найближчому майбутньому у вас є можливість допомагати фонду — будь ласка, оформіть регулярний платіж. Це швидко та безпечно. І будь-якої миті це можна скасувати. Поява регулярних пожертвувань дозволить усім нам бути впевненими, що фонд продовжить свою роботу. Якщо ви не знаєте, як оформити регулярний платіж, будь ласка, зв'яжіться із нами. Ми вам обов'язково допоможемо. Дякуємо. Від імені батьків тяжкохворих дітей Запоріжжя та області, самих дітей, лікарів запорізьких дитячих лікарень, дітей малозабезпечених та багатодітних сімей, працівників благодійного фонду «Щаслива дитина», дякую.

Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Лев Устінов
Лев Устінов

Cиндром аутистичного спектру

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

3 624 871

Витрати фонду в 2024
64 хворим дітям 1 219 273 грн.
Мед. обладнання: 88 381 грн.
Гуманітарна допомога: 1 038 608 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 587 126 грн.
Дитячому экоселу: 45 956 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 209 558 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 686 953 грн.
Службові витрати: 615 591 грн.
Загалом витрат: 5 571 765 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

142 904 935