Дети Запорожья лого

Конкурс «Ключі від сімейного щастя - 2» Родина Юлії Баранової

8 ноября 2015, 18:00 2741 Автор: www.deti.zp.ua www.deti.zp.ua Моя мрія сдійснилася!

Вы можете ознакомиться с условиями конкурса «Ключи от семейного счастья-2». Ждем ваших материалов до 1 ноября 2015 года!

Все истории приемных семей можно прочитать здесь

Рано чи пізно кожен із нас створить сім'ю. Уже зараз починаєш замислюватися: у чому полягає таємниця сімейного щастя? Кожен знаходить свою відповідь залежно від уподобань, вдачі, способу життя. Для себе я відкрила таємницю сімейного щастя – діти!!!

27.04.2011 року у моїй сім’ї з’явилися дві чотирьохмісячні крихітки, а саме Софія та Анастасія. Я виховую їх сама, допомагає мені моя матуся. Після їх появи в родині, життя у мене суттєво змінилося : пелюшки, памперси, годування,перші прогулянки містом…

Діти підростали. З’явилися перші зуби, навчилися сидіти, робити перші кроки – і я була задоволена,що це відбувалося в нашій родині.

Дівчатка разом зі мною відсвяткували свій перший день народження. З цим святом нас вітали представники влади. У моїх ангеляток з’явилося багато друзів.

Наша сім’я веде активний спосіб життя. Ми часто ходимо на прогулянки до лісу, до дитячого парку . Цього року я зі своїми донечками подорожували берегом Азовського моря, де дітям дуже сподобалося і вони отримали купу вражень.

Мої красуні відвідують дитячий садочок, де ми приймаємо активну участь у всіх заходах. Софії та Анастасії подобається у садочку, тому вони із задоволенням кожного ранку поспішають туди.

Зараз нам майже чотири роки. Мої донечки мають дуже тісний зв’язок і не уявляють своє життя одна без одної. Я, напевне, найщасливіша матуся в світі , бо маю таких двох чарівних донечок – двійняток. Сподіваюсь, що я дійсно подарувала цим красуням ключі від сімейного щастя!

Чтобы отдать свой голос за историю этой семьи, нажмите кнопки соцсетей "Мне нравится" или "Поделится"

Фонд «Счастливый ребенок» — эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Им нужна наша помощь
Глеб Лаврик
Глеб Лаврик

Туберозный склероз

Помочь сейчас
Андрей Щенников
Андрей Щенников

Идиопатический правосторонний грудной сколиоз 4 степени

Помочь сейчас

В 2022 вы помогли на сумму, грн.

357 900

Расходы фонда в 2022
39 больным детям 247 658 грн.
Детдомам для инвалидов: 148 647 грн.
Детcкому экоселу: 43 283 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 2 190 грн.
Служебные расходы: 29 312 грн.
Всего расходов: 476 970 грн.

Всего с 2007 оказано помощи, грн.

87 981 587

Ребенку нужна семья