Дети Запорожья лого

Конкурс «Ключі від родинного щастя - 3» - Родина талановитих бандуристів

22 марта 2017, 17:55 5038 Автор: www.deti.zp.ua www.deti.zp.ua Дитячий будинок сімейного типу Бондарів із міста Сквира, Київської області.

Вы можете ознакомиться с условиями конкурса «Ключи от семейного счастья-3». Ждем ваших материалов до 1-го мая 2017-го года!

Все истории приемных семей можно прочитать здесь

Дитячий будинок сімейного типу родини Бондар існує з 1998 року. За цей час Зінаїда та Петро виховали 28 дітей. Вони взяли цих діток з діагнозами ДЦП, остопороз, ЗПР. Спочатку створили будинок в Білій церкві, де прожили 15 років та стали почесними громадянами цього міста. На сьогоднішній день, у родині виховується 15 діток.

Зінаіда розповідає: «Я впевнена, що наша історія особлива адже ми брали дітей із інвалідністю, і через 5-10 років діти ставали здорові. Вони росли, та ми бачили, що дітям із недостатнім фізичним розвитком терміново потрібно в село. Хотілося, щоб діти знали, що таке земля, що таке хліб, м'ясо, і де воно береться. Тому ми продали свій будинок і виїхали в село. Малеча цьому дуже зраділа! Всі допомагали, стали господарями землі. Ми збудували будинок самі. Від держави ми нічого не вимагали, Наші дітки Сиволап Аліна, Вікторія та Яна, які учасниці конкурсу (на відео) раніше жили в опікунів, але на жаль, мама опікун не найшла з дітками спільної мови та часто била Яночку. До нас вони прийшли у віці від 2-х до 6 років. Вони дуже добрі та талановиті діти!

Надюшу, Настю, Мішу та Надійку привезли з Одеси 15-го липня 2000 року. Дівчинка була хвора на коклюш, чесотку, педикулез. Спочатку вона бігала своїми ноженятами по двору, по дому. Не могла зрозуміти, куди вона попала, купатися зовсім не хотіла - кричала. Але потім все забулося - дівчинка росла і ставала красунечкою!

Мішу, брата Наді, взяли в 3роки з дитячого будинку. Пам’ятаю, коли його привезли, він собирав крошечки хліба, які залишилися і бистро з’їдав, а колись заліз в холодильник і каже:«Я колЬбасу шукаю», тепер йому 16 років - гарний юнак!

Сестру Наді та Міши, Настю, ми забрали у 10 років, коли померла їхня мама. Зараз Настя грає на бандурі, пише вірші, гарно співає, пече смачнющі пироги - гарна помічниця!

Олех Карина, Марина, Іван та Вікторія це сестри і брат. Коли Марина та Карина були маленькі, їм було всього 2 місяці, вони жили із мамою. Ми привезли їм коляску і побачили, що всі дорослі п'яні, а діти голодні. Ми пішли від них дуже засмученими. А за 2 роки я відвідала дитячий заклад, щоб взяти у нашу родину ще одну дитину, і там побачила ті самі гарні очі Карини та Марини. Та нам сказали, що у них є іще брат та сестра Іван, якому 2 рочки та Віка 8–ми рочків. Ми дуже зраділи та забрали їх усіх.

Маленьку Зінулю, яка на відео, де на бандурах грає вся родина, а вона - на бубенцях, родила моя вихованка, моя донечка, яка хворіла на острий лейкоз. Вона народила та зразу віддала нам.

Маленька Ксюша Пелещук до нас поступила в 2 місяці, дівчинка гарно танцює, розумна, любить увагу 13 травня буде 3 рочки.

В нас дуже працьовита родина, якою я пишаюся!!!»

Одже, до вашої уваги пісня «Колисаночка», яку виконують Вікторія та Аліна Сиволап (8 років) акомпонує Надія Бондар - діти під опікою в родини Бондар:

Дівчата на шоу «Україна має талант»:

«Вікна про родину»:

Чтобы отдать свой голос за историю этой семьи, нажмите кнопки соцсетей "Мне нравится" или "Поделится"

Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии