Дети Запорожья лого

Конкурс «Ключі від родинного щастя - 3» - Сім’я Мосійчуків з Чаплинки Херсонської області

20 апреля 2017, 22:00 4469 Автор: Мосійчук Людмила www.deti.zp.ua Талановита скрипалька, дочка Аня

Вы можете ознакомиться с условиями конкурса «Ключи от семейного счастья-3». Ждем ваших материалов до 1-го мая 2017-го года!

Все истории приемных семей можно прочитать здесь

Прийомна сім’я була створена в 2005, а вже будинком сімейного типу вона стала у 2014 році. На сьогодні наша родина разом з батьками 11 осіб. Батьки: Мосійчук Микола, Мосійчук Людмила. Діти: Зеніна Світлана, Мосійчук Ольга, Моргун Анастасія, Верещага Олександр, Сімакова Анна, Сімаков Владислав, Мосійчук Каріна, Мосійчук Ульяна, Мосійчук Іра.

Сімакова Аня прибула до родині коли їй було біля двох років, вона була закритою, мовчазною і сумною. Але згодом вона стала відкритою, веселою, та товариською дівчинкою. На цей момент вона дуже активно приймає участь у житті школи та різних гуртків (співу, танців) У 2015 році вона закінчила музичну школу з класу бандури. А зараз вона продовжує навчання по класу скрипки та вокалу. Приймала участь у багатьох регіональних та місцевих інструментальних, та вокальних конкурсах. А також зі своїми сестрами та братом (котрі також грали на бандурах) сімейним ансамблем, відвідували військові частини котрі розташовуються на межі тим часово окупованого Криму, та частини Херсонської області. Ми дуже раді, що Аня є у нашій родині.

Чтобы отдать свой голос за историю этой семьи, нажмите кнопки соцсетей "Мне нравится" или "Поделится"

Фотогалерея

Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии