Дети Запорожья лого

Конкурс «Ключі від родинного щастя - 3» - Дивовижно гарну, талановиту, милу дівчинку виховала, опікун, пані Оксана Сапотицька!

24 апреля 2017, 13:00 5245 Автор: Сапотницька Оксана www.deti.zp.ua Дячук Вікторія з м. Шепетівка Хмельницької області- справжня зірочка!

Вы можете ознакомиться с условиями конкурса «Ключи от семейного счастья-3». Ждем ваших материалов до 1-го мая 2017-го года!

Все истории приемных семей можно прочитать здесь

В грудні 2006 року в нашій родині з”явилась маленька зірочка, дорога донечка Вікторія. Вже 10 років вона в нас перебуває під опікою. Доля в неї не проста. В 4 рочки в неї помер тато, в 5 – дідусь, мама – позбавлена батьківських прав. Лишившись батьків, Бог подарував їй талант – талант до музики.

Коли вона пішла у садочок, вихователі відразу помітили талановиту дитину, почали її брати на різні виступи. Вікуся пішла до школи в 5 з половиною років, а коли перейшла у 2-й клас, тоді ми вирішили: потрібно віддати її у музичну школу, щоб не згубити цей дар. Ми ні трішечки не пошкодували. Вісім років вона грала на скрипці та закінчила її відмінно, з похвальним листом. Паралельно вона почала займатись естрадним співом та грати на фортепіано. Протягом цих всіх років приймала участь у міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, де брала призові місця. На даний час Вікторія успішно навчається у 10 класі, другий рік відвідує вокальну студію Шепетівського будинку творчості школярів, третій рік займається в ансамблі скрипачів у міському будинку культури.

У кожної дитини є до чого прагнути. Дуже важливо, щоб рідні їй люди підтримували її, вірили в неї, любили. Ми дуже пишаємось своєю дитиною! Розвинутий талант дитини - заслуга не тільки опікунів, а й наполеглива і сумлінна праця самої дитини!

До Вашої уваги мелодія 'Song From A Secret garden' та пісня 'Ти до мене не ходи' у виконанні Дячук Вікторії.

Чтобы отдать свой голос за историю этой семьи, нажмите кнопки соцсетей "Мне нравится" или "Поделится"

Фотогалерея юної скрипачки!

Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии