Дети Запорожья лого

Конкурс «Ключі від родинного щастя - 3» - Прийомна сім’я Козаків

26 апреля 2017, 16:30 2065 Автор: Сім’я Козаків www.deti.zp.ua Радісний, щирий та талановитий Лупан Павлік демонструє свої таланти.

Вы можете ознакомиться с условиями конкурса «Ключи от семейного счастья-3». Ждем ваших материалов до 1-го мая 2017-го года!

Все истории приемных семей можно прочитать здесь

Наша сім’я

В нашу сім’ю Павлик Лупан попав у 2008 році. Йому було півтора року, він був дуже слабким, з багатьма невтішними діагнозами. Але йшов час, Павлик зростав, відвідував гуртки танців, музики, вокалу, образотворчого мистецтва.

Зупинились на грі на баяні, вже два роки підряд Павлик займає призові місця на обласному конкурсі баяністів, акордеоністів. Павлик дуже любить щось видумувати, творити щось нове, а також грати в різних сценках. Шкільна наука не дуже захоплює його, але все одно він досить добре вчиться. Павло любить допомагати нам по господарству, любить проводити час на кухні, турбуватися, допомагати і вчити брата тому, що сам вміє.

Друзі з класу

Павлик рано навчився їздити на самокаті, роліках, коньках, скейті, лижах. Не боїться сцени, любить людей, спілкується зі всіма віковими групами, - від маленьких діток, до дідусів і бабусь.

В 2010 році ми взнали про те що в Павлика є рідний братчик Іванко, якого ми згодом всиновили. Зараз вони разом граються, конкурують, дружать – все потрохи.

Чтобы отдать свой голос за историю этой семьи, нажмите кнопки соцсетей "Мне нравится" или "Поделится"

Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии