Дети Запорожья лого

Конкурс «Ключі від родинного щастя - 3» - Сніжана, вихованка дитячого будинку сімейного типу, с.першотравневе, зінківського району полтавської обл

28 апреля 2017, 19:00 1999 Автор: Ольга Михайлівна www.deti.zp.ua Малесенька, мила співачка!

Вы можете ознакомиться с условиями конкурса «Ключи от семейного счастья-3». Ждем ваших материалов до 1-го мая 2017-го года!

Все истории приемных семей можно прочитать здесь

Зарудна Сніжана 5 років.

Найскладнішою як для нас в цій сім’ї була Сніжана. Дитина зовсім немала уявлення що можна гратися іграшками, не знала жодного віршика чи пісеньки, тільки вміла тикати дулі, плюватися, обзивати старших дітей матюками. Я як мама розпочинала день і закінчувала день читанням казочок виробляли всидливість і уважність. Потім згодом почали вчити віршики на пам’ять. Віддали її в дитячий садок де вона почала спілкуватися зі своїми ровесниками. А потім я почула що вона щось наспівує і вмене закралася ідея а чи не попробувати з нею поспівати. І в нас вийшло. Сніжана є наймолодша учасниця художньої самодіяльності в Першотравневому сільському клубі виступає в дитячому садочку.

Перший виступ на сільській сцені.

Перший виступ у дитячому садочку.

І першою нагородою в її життя є диплом І ступеня у творчому звіті художньої самодіяльності клубних установ району « Ми ті, що славлять Україну в роботі в творчості, в житті».

Ось така наша родина з десятирічним досвідом роботи. Маємо надію що ще не раз наші діти будуть нас радувати своїми успіхами.

Наша родина бере участь в районному святі

«Роде наш красний, роде наш прекрасний»

Радіємо за успіх Жанни на випускному вечорі.

Діти, які проживають на даний час з нами.

Чтобы отдать свой голос за историю этой семьи, нажмите кнопки соцсетей "Мне нравится" или "Поделится"

Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии