Дети Запорожья лого

Конкурс «Ключі від родинного щастя - 3» - Невеличка, але дружня сім’я Олександра та Сніжани Пукась з Полтавщини

28 апреля 2017, 9:33 1635 Автор: Олександр Пукась www.deti.zp.ua Наша Анжела – мов сонечко, яке зігріває всіх промінчиками радості й щастя.

Вы можете ознакомиться с условиями конкурса «Ключи от семейного счастья-3». Ждем ваших материалов до 1-го мая 2017-го года!

Все истории приемных семей можно прочитать здесь

Наша сім'я була створена у 2007 році. На той час я, прийомна мама, працювала спеціалістом служби у справах дітей РДА. Тож за час своєї роботи бачила чимало знедолених діток, які втратили батьків, або стали соціальними сиротами. І за кожним з них у мене боліло серце, мов за рідним. Звісно, я розуміла, що зробити щасливими всіх не зможу… Та одного разу, коли проводили вилучення дітей із неблагополучної родини, я прикипіла душею до півторарічної дівчинки. Щойно я побачила цю дитину, то зрозуміла: хочу, щоб вона стала частинкою нашої сім’ї. Чоловік мене в усьому підтримав. Швидко зібрали пакет необхідних документів і за місяць Анжела була вже у нашій сім’ї.

Ми з чоловіком відчули, що нашого душевного тепла й любові вистачить і для цього маляти. Кожен обирає свій шлях. Недарма ж одна родина бере на виховання і п’ятеро дітей, а інша – лише одного. Бо слід реально оцінювати свої сили й можливості, правильно розподіляти час, власні сили.

З перших днів перебування Анжели у нашій сім’ї, ми розпочали розвивати її таланти. Як з’ясувалось, їх було безліч. У дитячому садочку залюбки брала участь у масових заходах та святах, разом з іншими дітьми танцювала, спивала, декламувала вірші.

Коли дитина пішла до школи, то її таланти стали розкриватися і далі. Зараз вона закінчує 4 клас художньої школи, малює, займається писанкарством, робить скульптури. Її роботи беруть участь у виставках, за свої роботи вона отримує грамоти та подарунки. У загальноосвітній школі їй завжди доручають намалювати малюнок від класу. І, як завжди, це приносить класу перемогу.

Лише недавно, тільки півроку, як Анжела вирішила ще займатися танцями, вступила у танцювальну студію Let's Dance kids. Разом із іншими вихованцями студії виступає на районній, обласній сцені та їздить по республіканських конкурсах, вихованці студії завжди отримують призові міста.

Неодноразово була учасницею районного фестивалю «Крила надії». Дитина швидко запам’ятовує вірші і виразно їх декламує. Любить також співати.

Інколи вдома тато з Анжелою грають у шашки. І це призвело до досить непоганих результатів: і у минулому , і у цьому році Анжела зайняла І місце у внутрішкільних змагання з шашок.

У цьому навчальному році Анжелу запросили взяти участь у підвищенні своєї фінансової грамотності від ЮніорБанку «Вікно в Банківський світ», вона залюбки відвідувала заняття, по закінченню навчання отримала сертифікат.

Дитина на відмінно навчається у школі, щороку отримує похвальні листи.

Три роки постіль бере участь у міжнародному конкурсі з інформатики «Бебрас», показує добрий результат, має три сертифіката. Також була учасником міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», має п’ять сертифікатів. Починаючи з 2013 року щороку бере участь у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «Колосок», має шість сертифікатів. Ще взяла участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч», має два сертифіката, у тому числі один з них бронзовий.

Анжела має диплом від районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участь у районному мистецькому конкурсі «Зупинемо СНІД, доки він не зупинив нас» за індивідуальне бачення актуальних проблем сьогодення та пропагування здорового способу життя серед молоді.

Під час літнього відпочинку у дитячих таборах також брала участь в громадському та культурному житті таборів, про що має грамоту.

Вдома Анжела перша наша помічниця: чи то прибирання у будинку, чи приготування їжи, завжди пропонує свою допомогу, любить замішувати тісто та ліпити вареники, пельмені, вміє готувати різноманітні салати.

Взимку разом чистимо сніг у дворі, влітку Анжела допомагає нам на городі.

Наша Анжела – мов сонечко, яке зігріває всіх промінчиками радості й щастя. Дівчинка активна, комунікабельна, має багато друзів, завжди приходить друзям на допомогу. А ми її дуже любимо, намагаємося дати Анжелі все, про що може мріяти дитина: щасливі й веселі свята, розваги та змістовний відпочинок на свіжому повітрі, завжди підтримуємо її, прагнемо розкрити всі її таланти.

Нині ніхто не заперечить, що виховання в сім’ї – найгармонійніше і найблаготворніше для дитини. Бережімо своїх рідних, бо сім’я – найдорожче в житті кожного!

Чтобы отдать свой голос за историю этой семьи, нажмите кнопки соцсетей "Мне нравится" или "Поделится"

Фонд «Счастливый ребенок» — эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Им нужна наша помощь
Настя Липка
Настя Липка

Микроцефалия, спастический тетрапарез

Помочь сейчас
Кристина Асатрян
Кристина Асатрян

Поражение центральной нервной системы, врождённая атрофия зрительных нервов обоих глаз

Помочь сейчас

В 2021 вы помогли на сумму, грн.

8 182 000

Расходы фонда в 2021
263 больным детям 4 821 673 грн.
Мед. оборудование: 65 730 грн.
Детдомам для инвалидов: 1 124 730 грн.
Детcкому экоселу: 447 453 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 69 606 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 307 113 грн.
Служебные расходы: 1 016 760 грн.
Всего расходов: 8 308 317 грн.

Всего с 2007 оказано помощи, грн.

86 616 793

Ребенку нужна семья