Дети Запорожья лого

Конкурс «Ключі від родинного щастя - 3» - Початок творчого шляху Софії Бабченко

28 апреля 2017, 10:33 1460 Автор: Мизевич Людмила www.deti.zp.ua Софія з шикарной грою на бандурі з Дніпровської області

Вы можете ознакомиться с условиями конкурса «Ключи от семейного счастья-3». Ждем ваших материалов до 1-го мая 2017-го года!

Все истории приемных семей можно прочитать здесь

Наша прийомна сім’я була заснована у 2015 році. Вона складається з 5 чоловік: тато, мама та 3 дітей, яких ми взяли на виховання. Це дві дівчинки та хлопчик – Бабченко Софія - 11 років, Бабченко Ростислав – 7 років, Бабченко Діана – 3 роки. Менші дітки відвідують дошкільний заклад № 33 міста Дніпра. Ростислав у цьому навчальному році почав відвідувати гурток «Спортивно - бальних танців». Діти на належному рівні засвоюють навчальну програму дитячого садка.

Старша донька Софія зараз навчається в 4 класі НСШ № 127 м. Дніпра. Коли дитину взяли в сім’ю, у неї були проблеми в навчанні, спілкуванні з однолітками. За два роки Софія добре засвоїла навчальну програму, почала самостійно виконувати домашні завдання, є друзі, як у школі, так і за її межами. Бере активну участь у житті школи. Приймає участь у творчіх виставках, шкільних змаганнях. Софія захоплюється малюванням, в’язанням, вишивкою хрестиком та бісером, бісероплетінням. Також полюбляє випікати та готувати різноманітні страви.

Для розвитку та зміцнення фізичного стану донечка на протязі двох років відвідує спортивно – бальні танці. Водночас Софійка навчається в музичній школі № 18 м. Дніпра. Другий рік оволодіває навичками гри на бандурі, музичною грамотою, бере участь у виконанні музичних творів в ансамблі бандуристів при ДМШ № 18.

Чтобы отдать свой голос за историю этой семьи, нажмите кнопки соцсетей "Мне нравится" или "Поделится"

Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии