Дети Запорожья лого

Конкурс «Ключі від родинного щастя - 3» - Прийомна Сім’я Горошко з мальовничого містечка Буськ що на Львівщині

28 апреля 2017, 15:33 1894 Автор: Сім’я Горошко www.deti.zp.ua «Сім’я – це те первинне середовище, де людина повинна вчитися творити добро»

Вы можете ознакомиться с условиями конкурса «Ключи от семейного счастья-3». Ждем ваших материалов до 1-го мая 2017-го года!

Все истории приемных семей можно прочитать здесь

Будь-яка людина мріє про щасливу сім'ю, про дім, де на тебе чекають і люблять. Наша прийомна сім'я була створена в мальовничому містечку Буськ що на Львівщині, у січні 2014 року. На сьогодні вона складається з чотирнадцяти осіб. Христинка ввійшла до нашої родини коли її не було ще 12 років. Зараз їй 14. Із закритої і мовчазної вона стала відкритою, веселою і активною дівчинкою. Христинка полюбляє малювати, танцювати, а також проводити час на кухні допомагають мамі, а особливо захоплюється випічкою. Більш складні вироби випікають з мамою, а от у приготуванні галеретки її немає рівних. В майбутньому Христинка мріє стати кухарем-кондитером. Вся наша сім'я вірить в те, що наша донечка й сестричка радуватиме нас власноруч випеченими смаколиками, а ми будемо її у цьому підтримувати.

Чтобы отдать свой голос за историю этой семьи, нажмите кнопки соцсетей "Мне нравится" или "Поделится"

Фотогалерея

Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии