Дети Запорожья лого

Конкурс «Ключі від родинного щастя - 3» - Брати Барикіни із Херсонської області

28 апреля 2017, 8:30 1980 Автор: Смілянська Анна www.deti.zp.ua Хлопці у дуеті «гітара – баян» представили два твори «Дзвенять дзвоники» та українську польку «Жартівниця»

Вы можете ознакомиться с условиями конкурса «Ключи от семейного счастья-3». Ждем ваших материалов до 1-го мая 2017-го года!

Все истории приемных семей можно прочитать здесь

Родина Смілянських Анни Геннадіївни та Руслана Володимировича проживає в смт Горностаївка. Власних дітей немає. В січні 2013 року ця родина взяла під опіку двоє дітей, позбавлених батьківського піклування, братів Барикіних Олександра та Володимира 2006 та 2007 року народження. На даний час діти проживають в родині чотири роки. За цей час діти досягли успіхів.

Барикін Олександр

З 2014 року вступив до Горностаївського бійцівського клубу «КІТ» де займається й на теперішній час.

Протягом 2015 – 2016 років тричі посідав треті місця у обласних змаганнях з рукопашного бою, бойового самбо та ушу.

У листопаді 2016 року у відкритому Кубку міста Херсон з контактного карате IANOCK у розділі фул-контакт карате фрістайл серед юнаків 10 – 11 років посів почесне перше місце, а також отримав диплом за найкращу техніку.

У березні 2017 року у чемпіонаті Херсонської області з годзю-рю карате, який відбувся у місті Гола Пристань у розділі змагань ірікумі-го також виборов перше місце.

22 квітня 2017 року відбувся перший відкритий Кубок смт.Горностаївка з «Контактного карате» за версією OLL-STAIL у якому Сашко брав участь аж у двох розділах одночасно. Перемога далася не легко зважаючи на те, що в одному із боїв довелося змагатися з дворазовим чемпіоном світу, проте зібравши всю силу волі та духу хлопцеві вдалося вибороти почесні другі місця в обох розділах, за що додатково отримав диплом за найкращу техніку та жагу до перемоги.

За період 2014 – 2017 роки Олександр має 2 золоті, 2 срібні та 3 бронзові медалі, а також 2 дипломи за найкращу техніку.

З 2014 року Сашко був зарахований до Горностаївської дитячої музичної школи по спеціальності «гітара». Неодноразово брав участь у шкільних концертах.

Барикін Володимир

Вова беручи за зразок старшого брата у 2016 році теж вступив до Горностаївського бійцівського клубу «КІТ» де займається й на теперішній час.

Його перше змагання відбулося 22 квітня 2017 року на першому відкритому Кубку смт.Горностаївка з «Контактного карате» за версією OLL-STAIL. Вова тримався до останнього показуючи непогану техніку проте за підрахунками балів не зайняв жодного місця. Враховуючи те, що у Володимира був перший бій де він зарекомендував себе здібним учнем журі прийняли рішення та нагородили його дипломом «за волю до перемоги».

З 2014 року Вова був зарахований до Горностаївської дитячої музичної школи по спеціальності «баян». Він також неодноразово брав участь у шкільних концертах.

У 2015 році Володимир нагороджений грамотою дитячої музичної школи за сумлінне та старанне відношення до навчання.

У 2016 році за відмінне та старанне відношення до навчання та активну участь у житті школи Вова нагороджений похвальним листом.

На сьогоднішній день окрім основної спеціальності займається у шкільному ансамблі тріо баяністів «Горошини».

2 грудня 2016 року хлопчики взяли участь у VІІ Відкритому дитячому музичному фестивалі – конкурсі «Зимові візерунки», який відбувся у місті Генічеськ. Хлопці у дуеті «гітара – баян» представили два твори «Дзвенять дзвоники» та українську польку «Жартівниця».

Чтобы отдать свой голос за историю этой семьи, нажмите кнопки соцсетей "Мне нравится" или "Поделится"

Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии