Дети Запорожья лого

Конкурс «Ключі від родинного щастя - 3» - Талант Вікторії

29 апреля 2017, 8:31 1453 Автор: Кохан Іван www.deti.zp.ua «Будинок сімейного типу Кохана Івана Миколайовича та Кохан Оксани Леонідівни є нашою гордістю...»

Вы можете ознакомиться с условиями конкурса «Ключи от семейного счастья-3». Ждем ваших материалов до 1-го мая 2017-го года!

Все истории приемных семей можно прочитать здесь

Будинок сімейного типу Кохана Івана Миколайовича та Кохан Оксани Леонідівни є нашою гордістю, адже це другий ДБСТ, який створений в місті рішенням Павлоградського виконавчого комітету № 696 від 17.10.2014. спеціалісти Центру довго шукали претендентів у батьки - вихователі, які б не лише погодились би займатися вихованням чималої кількості діточок, а і впорались з таким важливим та відповідальним завданням. Але серед багатьох батьків нам вдалося знайти подружжя, в якому панує любов та ласка один до одного.

Всього в дитячому будинку виховується девять дітей, з них пятеро вихованців. Всі вони зростають цікавими особистостями, які вже навчилися мати свою власну точку зору та внутрішню силу для її відстоювання. З часом можна лише згадувати про тих колишніх дітей, які були не впевнені в собі та насторожено налаштовані до оточуючих. Зараз це зовсім інші діти, які можуть поділитися своїми позитивними емоціями та настроями. А батьки – вихователі в свою чергу стараються збільшувати кількість весело та цікаво проведеного часу разом. Це може бути спільний відпочинок біля моря, прогулянки в парку, пікніки, екскурсії, святкування родинних дат.

Особливо уважне відношення у Оксани Леонідівни та Івана Миколайовича до розвитку таланту та нахилів кожної дитини. І в цьому можна легко переконатися, оскільки всі вихованці мають улюблені справи, яким присвячують свій вільний від навчання час.

Шатайло Вікторія є творчою дитиною, у якою є здібності до малювання та гри на фортепіано. У своїх малюнках, дівчина цікаво та барвисто відтворює своє бачення природи та навколишнього світу в цілому. Роботи дівчинки представлені на тематичних виставках в школі. Лише тільки рік Вікторія відвідує уроки гри з фортепіано, але має помітні успіхи в опануванні зовсім нової для неї справи. Спокійний характер дівчинки та наполегливість допомагають їй стійко йти до бажаної мети.

Руслан та Іван активні діти, які цікавляться спортом, зокрема гімнастикою. Альона має різні вподобання, тому дівчинка відкрита до набуття нових навичок та вмінь, дівчинці подобається спорт та малювання. Софія легко знаходить спільну мову з меншими дітьми, тому їй легко вдається організувати їх грою або цікавою справою.

Безумовно, важливим для кожної дитини є час проведений в родинному колі, і ті накопичені знання передані батьками є найціннішими для побудови власної сім»ї в майбутньому. І нехай якомога більше такого часу буде у дітей з родини Івана Миколайовича та Оксани Леонідівни.

Чтобы отдать свой голос за историю этой семьи, нажмите кнопки соцсетей "Мне нравится" или "Поделится"

Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии