Дети Запорожья лого

Конкурс «Ключі від родинного щастя - 3» - Талант Вікторії

29 апреля 2017, 8:31 1188 Автор: Кохан Іван www.deti.zp.ua «Будинок сімейного типу Кохана Івана Миколайовича та Кохан Оксани Леонідівни є нашою гордістю...»

Вы можете ознакомиться с условиями конкурса «Ключи от семейного счастья-3». Ждем ваших материалов до 1-го мая 2017-го года!

Все истории приемных семей можно прочитать здесь

Будинок сімейного типу Кохана Івана Миколайовича та Кохан Оксани Леонідівни є нашою гордістю, адже це другий ДБСТ, який створений в місті рішенням Павлоградського виконавчого комітету № 696 від 17.10.2014. спеціалісти Центру довго шукали претендентів у батьки - вихователі, які б не лише погодились би займатися вихованням чималої кількості діточок, а і впорались з таким важливим та відповідальним завданням. Але серед багатьох батьків нам вдалося знайти подружжя, в якому панує любов та ласка один до одного.

Всього в дитячому будинку виховується девять дітей, з них пятеро вихованців. Всі вони зростають цікавими особистостями, які вже навчилися мати свою власну точку зору та внутрішню силу для її відстоювання. З часом можна лише згадувати про тих колишніх дітей, які були не впевнені в собі та насторожено налаштовані до оточуючих. Зараз це зовсім інші діти, які можуть поділитися своїми позитивними емоціями та настроями. А батьки – вихователі в свою чергу стараються збільшувати кількість весело та цікаво проведеного часу разом. Це може бути спільний відпочинок біля моря, прогулянки в парку, пікніки, екскурсії, святкування родинних дат.

Особливо уважне відношення у Оксани Леонідівни та Івана Миколайовича до розвитку таланту та нахилів кожної дитини. І в цьому можна легко переконатися, оскільки всі вихованці мають улюблені справи, яким присвячують свій вільний від навчання час.

Шатайло Вікторія є творчою дитиною, у якою є здібності до малювання та гри на фортепіано. У своїх малюнках, дівчина цікаво та барвисто відтворює своє бачення природи та навколишнього світу в цілому. Роботи дівчинки представлені на тематичних виставках в школі. Лише тільки рік Вікторія відвідує уроки гри з фортепіано, але має помітні успіхи в опануванні зовсім нової для неї справи. Спокійний характер дівчинки та наполегливість допомагають їй стійко йти до бажаної мети.

Руслан та Іван активні діти, які цікавляться спортом, зокрема гімнастикою. Альона має різні вподобання, тому дівчинка відкрита до набуття нових навичок та вмінь, дівчинці подобається спорт та малювання. Софія легко знаходить спільну мову з меншими дітьми, тому їй легко вдається організувати їх грою або цікавою справою.

Безумовно, важливим для кожної дитини є час проведений в родинному колі, і ті накопичені знання передані батьками є найціннішими для побудови власної сім»ї в майбутньому. І нехай якомога більше такого часу буде у дітей з родини Івана Миколайовича та Оксани Леонідівни.

Чтобы отдать свой голос за историю этой семьи, нажмите кнопки соцсетей "Мне нравится" или "Поделится"

Фонд «Счастливый ребенок» — эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Им нужна наша помощь
Алина Боголюбова
Алина Боголюбова

Двухсторонняя сенсоневральная глухота V степени

Помочь сейчас

В 2021 вы помогли на сумму, грн.

8 182 000

Расходы фонда в 2021
263 больным детям 4 821 673 грн.
Мед. оборудование: 65 730 грн.
Детдомам для инвалидов: 1 124 730 грн.
Детcкому экоселу: 447 453 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 69 606 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 307 113 грн.
Служебные расходы: 1 016 760 грн.
Всего расходов: 8 308 317 грн.

Всего с 2007 оказано помощи, грн.

86 616 793

Ребенку нужна семья