Дети Запорожья лого

Конкурс «Ключі від родинного щастя - 3» - Матвеїчева Марія – Вікторія

30 апреля 2017, 22:31 2079 Автор: Дутка Анна www.deti.zp.ua С.Семигинів, Львівська область

Вы можете ознакомиться с условиями конкурса «Ключи от семейного счастья-3». Ждем ваших материалов до 1-го мая 2017-го года!

Все истории приемных семей можно прочитать здесь

Наша внучка Вікторія проживає з нами дідусем та бабусею. Живемо у мальовничій місцевості у підніжжі гір Карпат с. Семигинів.

Внучку свою зігріваємо своєю любов’ю, прищеплюємо найкращі людські якості. Вона наше сонечко, яке світить нам всюди і завжди.

Мама Вікторії працювала медсестрою, після тяжкої хвороби померла, Вікторії тоді виповнилось 15 місяців.

Батько мічман ВМФ, родом з м.Самара, загинув трагічно.

Змалку у внучки проявився талант до музики, співу. Цього року закінчує дитячу школу мистецтв с.Братківці (клас бандури, вокал). Вона бере участь у культурних заходах, конкурсах, сільського, районного та обласного масштабів. Нагороджена багатьма грамотами, дипломами та подяками. Брала участь у Міжнародному конкурсі – фестивалі м.Київ “Щасливі долоні”, де виграла сертифікат на відвідування вокального інтенсиву у Вокальній Академії О.Пономарьова.

На даний час Вікторія стала фіналістом у відбірковому турі ХІ Міжнародному фестивалі “Назустріч мрії”. Фестиваль відбудеться у м.Варна, Болгарія. Від цього конкурсу, чекаємо багато цікавих знайомств, нових друзів.

Чтобы отдать свой голос за историю этой семьи, нажмите кнопки соцсетей "Мне нравится" или "Поделится"

Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии