Дети Запорожья лого

Конкурс «Ключі від родинного щастя - 3» - Таланти Ярослава, хлопця з особливими потребами із чудової родини!

30 апреля 2017, 11:31 1740 Автор: Анатолій Кольєв www.deti.zp.ua «Любить грати в футбол, бере активну участь у спектаклях,захопився грою на гітарі»

Вы можете ознакомиться с условиями конкурса «Ключи от семейного счастья-3». Ждем ваших материалов до 1-го мая 2017-го года!

Все истории приемных семей можно прочитать здесь

Ярослав дитина з особливими потребами. В сім'ї він з 13 травня 2013 року. Крім нього в родині виховується ще 5 його рідних братів. Доля цієї дитини не легка, батьки позбавлені батьківських прав, притулок, дитячий будинок. Забрали ми братів з дитячого будинку, щоб не ділити рідних взяли всіх. Ярослав має дуже складний характер, образа на всіх людей. Він агресивно ставився до людей,зараз потрошку ми набуваємо навики поведінки, але ще ми не подолали цю проблему. За цей час, що він в родині, дитина здобула правила гігієни, вже може стримувати себе щоб не ругатися на дорослих, почав вчитися, хоча для нього це не так просто, та інколи своїми досягненнями вражає всіх. Любе грати в футбол, бере активну участь у спектаклях, захопився грою на гітарі. Охоче допомогає у приготуванні їжі, деякі рецепти може приготувати сам. Мріє здобути спеціальність, та працювати. А головна його здобута риса - допомогати людям які опинилися у скрутному становищі.

Чтобы отдать свой голос за историю этой семьи, нажмите кнопки соцсетей "Мне нравится" или "Поделится"

Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии