Дети Запорожья лого

Конкурс «Ключі від родинного щастя - 3» - Сидоренко Анна Сергіївна, опікун із Черкаської області

30 апреля 2017, 13:31 1757 Автор: Сидоренко Наталья www.deti.zp.ua Талановита Анна Сидоренко - гордість та надія своєї бабусі

Вы можете ознакомиться с условиями конкурса «Ключи от семейного счастья-3». Ждем ваших материалов до 1-го мая 2017-го года!

Все истории приемных семей можно прочитать здесь

Аня з 8 років виховується в сім’ї бабусі та дідуся, які замінили дівчинці маму і тата, оточили її любов’ю та турботою. Завдяки мудрості та терпінню, добрим порадам найрідніших людей Аня виросла красивою, розумною та талановитою дівчиною, яка без музики не уявляє свого життя.

На жаль, дідусь, який тривалий час був опікуном Ані, не побачить творчих виступів своєї онучки, не порадіє її успіхам та майбутнім досягненням, оскільки помер два роки тому. Зараз вихованням, розвитком талантів та здібностей онуки переймається бабуся Наталія Григорівна.

Цікавість до музики у Ані з’явилась з раннього віку, пригадує, як її віддали в музичну школу в підготовчий клас, бандура була величезного розміру, більшою за неї. За особливі успіхи та майстерність дівчинку відразу зарахували до другого класу. В 2015 році закінчила Золотоніську дитячу музичну школу, але й надалі продовжує навчання, оскільки планує вступати в Черкаське музичне училище ім. Г. Артемовського в народний відділ по класу «бандура». Має чисельні дипломи і відзнаки за участь у обласних та всеукраїнських конкурсах, зокрема, відзнака за участь у ХХІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на народних музичних інструментах «Провесінь» від 26 лютого-

1 березня 2016 року та диплом ІІІ ступеню за участь у ХХІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на народних музичних інструментах «Провесінь» від 24-28 лютого 2017 року.

Родинні таланти продовжує розвивати молодша сестра Ані – Настя, яка навчається в другому класі музичної школи, теж оволодіває навиками гри на бандурі. Сестрички є розрадою та гордістю своєї бабусі.

Чтобы отдать свой голос за историю этой семьи, нажмите кнопки соцсетей "Мне нравится" или "Поделится"

Фонд «Счастливый ребенок» — эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Им нужна наша помощь
Настя Липка
Настя Липка

Микроцефалия, спастический тетрапарез

Помочь сейчас
Андрей Щенников
Андрей Щенников

Идиопатический правосторонний грудной сколиоз 4 степени

Помочь сейчас

В 2022 вы помогли на сумму, грн.

455 928

Расходы фонда в 2022
39 больным детям 247 658 грн.
Детдомам для инвалидов: 148 647 грн.
Детcкому экоселу: 54 354 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 2 190 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 122 грн.
Служебные расходы: 29 312 грн.
Всего расходов: 488 163 грн.

Всего с 2007 оказано помощи, грн.

88 079 616

Ребенку нужна семья