Дети Запорожья лого

Конкурс «Ключі від родинного щастя - 3» - Сидоренко Анна Сергіївна, опікун із Черкаської області

30 апреля 2017, 13:31 2066 Автор: Сидоренко Наталья www.deti.zp.ua Талановита Анна Сидоренко - гордість та надія своєї бабусі

Вы можете ознакомиться с условиями конкурса «Ключи от семейного счастья-3». Ждем ваших материалов до 1-го мая 2017-го года!

Все истории приемных семей можно прочитать здесь

Аня з 8 років виховується в сім’ї бабусі та дідуся, які замінили дівчинці маму і тата, оточили її любов’ю та турботою. Завдяки мудрості та терпінню, добрим порадам найрідніших людей Аня виросла красивою, розумною та талановитою дівчиною, яка без музики не уявляє свого життя.

На жаль, дідусь, який тривалий час був опікуном Ані, не побачить творчих виступів своєї онучки, не порадіє її успіхам та майбутнім досягненням, оскільки помер два роки тому. Зараз вихованням, розвитком талантів та здібностей онуки переймається бабуся Наталія Григорівна.

Цікавість до музики у Ані з’явилась з раннього віку, пригадує, як її віддали в музичну школу в підготовчий клас, бандура була величезного розміру, більшою за неї. За особливі успіхи та майстерність дівчинку відразу зарахували до другого класу. В 2015 році закінчила Золотоніську дитячу музичну школу, але й надалі продовжує навчання, оскільки планує вступати в Черкаське музичне училище ім. Г. Артемовського в народний відділ по класу «бандура». Має чисельні дипломи і відзнаки за участь у обласних та всеукраїнських конкурсах, зокрема, відзнака за участь у ХХІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на народних музичних інструментах «Провесінь» від 26 лютого-

1 березня 2016 року та диплом ІІІ ступеню за участь у ХХІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на народних музичних інструментах «Провесінь» від 24-28 лютого 2017 року.

Родинні таланти продовжує розвивати молодша сестра Ані – Настя, яка навчається в другому класі музичної школи, теж оволодіває навиками гри на бандурі. Сестрички є розрадою та гордістю своєї бабусі.

Чтобы отдать свой голос за историю этой семьи, нажмите кнопки соцсетей "Мне нравится" или "Поделится"

Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии