Дети Запорожья лого

Конкурс «Ключі від родинного щастя - 3» - Знатна та талановита прийомна родина із Черкаської області

30 апреля 2017, 21:04 2058 Автор: Лоцман Галина www.deti.zp.ua «Всі хлопці мають хист до співу.всі вони-учасники козацького гурту»

Вы можете ознакомиться с условиями конкурса «Ключи от семейного счастья-3». Ждем ваших материалов до 1-го мая 2017-го года!

Все истории приемных семей можно прочитать здесь

Наша прийомна родина була створена 25 вересня 2009 року.Але перших синів ми взяли під опіку на рік раніше.

До цього в нас народилося і виросло 4 доньки.Дуже хотілося сина.Першими в родині появилсь брати Максим і Рома.Максимко і свої 15,5 років не знав жодної букви і не вірив,що його можна любити.А Ромчик не знав материнської ласки,тому що більшість свого часу проводив з котиками та собачками,від яких і навчився повадок.Дітей готували до спецшколи для розумово відсталих.Але Максим за місяць навчився читати,а за два роки індивідуального навчання опанував програму 9 класів і пішов навчатися в ПТУ.

Два братики Максимко і Віталик теж дуже відставали в навчанні,бо майже не відвідували школи в колишній своїй родині.Сьогодні Віталік закінчує 9 клас на достатньому рівні,а Максим навчається в педагогічному коледжі.

Ще в нас є найменший Сергійко,який проживає з нами третій рік

НА фото ми з синами в Києві на концерті сестрички - Заслуженої артистки України ,директора ГО «Народна філармонія», кандидата педагогічних наук ,викладача КДПУ імені Драгоманова Руслани Лоцман

Всі наші діти мають здібності і таланти,набули навичок.Ромчик і Максим люблять куховарити,і їх борщі і супи особливі,не кожна господиня так приготує.Ще вони люблять поратись по господарству і навіть вміють доїти корову.У них є власні інструменти:молотки,пилки,коси.Вміють користуватися бензопилкою і бензокосою

Всі хлопці мають хист до співу.всі вони-учасники козацького гурту «Сини Гая»-лауреата міжнародних фестивалів та конкурсів. Ще наші хлопці відвідують музичну школу: всі грають на духових інструментах,Віталік ще на гитарі,а Сергійко-на фортепіано.Старші хлопці- активні учасники народного аматорського духового оркестру .

Віталік відвідує танцювальний гурток,захоплюється репом,став переможцем районного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Голос рідного краю».Віталік і Рома-преможці районних спортивних змагань,члени збірної школи по футболу.Віталік займається в дитячій спортивній школі,член футболної команди «ЛНЗ».Рома- в минулому році став лауреатом другої премії обласного конкурсу талановитих учнів мистецьких навчальних закладів Черкащини, степендіат премії голови РДА як талановита дитина.Був переможцем фестивалю «Таланти багатодітної родини», нарогоджений був поїздкою в «Артек» в 2013році.

Наша родина з 2014 року займається волонтерством: сестри і батьки їздять до бійців з концертами і допомогою (з квітня 2014 ГО «Народна філармонія» дала понад 3сотні концертів для воїнів на полігонах,в АТО,госпіталях,благодійні концерти по збору коштів для придбання необхідного бійцям),а сини допомагають збирати допомогу,плести маскувальні сітки,допомагають при погрузці продуктів і речей першої необхідності в АТО.

Тато і сини Віталік,Максим і Рома

Чтобы отдать свой голос за историю этой семьи, нажмите кнопки соцсетей "Мне нравится" или "Поделится"

Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии