Дети Запорожья лого

Конкурс «Ключі від родинного щастя - 3» - Маленький хлопчина з великим серцем

10 мая 2017, 15:00 2238 Автор: Чечельниць Олег www.deti.zp.ua Вітя Поваліхін

Вы можете ознакомиться с условиями конкурса «Ключи от семейного счастья-3». Ждем ваших материалов до 1-го мая 2017-го года!

Все истории приемных семей можно прочитать здесь

Поваліхін Віктор Федорович, 18.11.2004 року народження, має статус дитини-сироти з серпня 2009 року. Хлопець з народження перебував у дитячому будинку, але весь час мріяв про маму і тата. Олена Володимирівна і Олег Гурійович також мріяли про маленького хлопчика і ось разом вони живуть з липня 2010 року! Під час перебування у родині у Віті виявилися генетичні хвороби та інші порушення здоров’я. Через два тривалих роки обстежень, лікувань, діагностувань лікарі дійшли висновку – надати хлопцеві статус інваліда дитинства. У Віті підвищена слабкість, дуже занижений імунітет. Розумові здібності дуже слабкі. Хлопчина маленький, худенький, важить всього 25 кг. Але, не зважаючи ні на що, Віктор відвідує театральний гурток та студію малювання, Музичну школу (по класу баян). Ще й почав співати! Йому це дуже подобається. Лікарі приємно вражені, бо з його показниками, він не може запам’ятовувати будь-яку інформацію. Вчителі також «прикипіли» до нього. Хоча Віктор навчається на початковому та середньому рівнях, зазнає труднощів при оволодінні програмним матеріалом, проте хлопчик ввічливий і тактовний з оточуючими. З однолітками товариський, має багато друзів. Допомагає товаришам, коли його просять. Вміє співчувати.

Віті дуже важко брати участь у конкурсах, але він наполегливо йде до своєї мрії, посідає, навіть, призові місця, адже творчість і розвиток – це його життя!

Чтобы отдать свой голос за историю этой семьи, нажмите кнопки соцсетей "Мне нравится" или "Поделится"

Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии