Дети Запорожья лого

Конкурс «Ключі від родинного щастя - 3» - Історія Базалюка Давида

30 апреля 2017, 21:30 1569 Автор: Пилявець Наталія www.deti.zp.ua Який виховується в дитячому будинку сімейного типу Пилявець Наталії Вікторівни.

Вы можете ознакомиться с условиями конкурса «Ключи от семейного счастья-3». Ждем ваших материалов до 1-го мая 2017-го года!

Все истории приемных семей можно прочитать здесь

На сьогоднішній день Давиду виповнилося 10 років. У зв’язку із хворобою матері, хлопчик не мав змоги виховуватися у біологічній сім’ї та у віці одного року дитину було влаштовано до дитячого будинку сімейного типу. В сім’ї, в якій проживає Давид, виховується 7 дітей різного віку від 8 до 18 років (двоє дівчаток та п’ятеро хлопчиків). З 1 вересня 2014 року хлопчик почав навчається в Київській середній спеціалізованій музичній школі – інтернат ім. М.В. Лисенка на віддіді духових та ударних інструментів з фаху волторна. Давид має хороші здібності до музики, грає на музичних інструментах - волторні та фортепіано. Хлопчик вивчає музичні науки: сольфеджіо та музичну літературу. Давид дуже активний, творчий та здібний, має гарні досягнення та успіхи у навчанні. Хлопчикприймаєактивну участь у концертах, святах тавиїзднихвиступах. Гра на волторні та фортепіано дуже захоплює хлопчика, він багато тренується, працює над собою, щоб розвивати свої музичні здібності та таланти. Мама-вихователька постійно підтримує дитину, Давид отримує від сім’ї в якій виховується турботу, батьківську любов, відчуття безпеки та впевненості в собі та своїх здібностях.

Чтобы отдать свой голос за историю этой семьи, нажмите кнопки соцсетей "Мне нравится" или "Поделится"

Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии