Дети Запорожья лого

Конкурс «Ключі від родинного щастя - 3» - Ходос Карина

30 апреля 2017, 22:15 2371 Автор: Прима Лілія www.deti.zp.ua Історія вихованки дитячого будинку сімейного типу Прими Лілії Анатоліївни та Прими Олега Васильовича

Вы можете ознакомиться с условиями конкурса «Ключи от семейного счастья-3». Ждем ваших материалов до 1-го мая 2017-го года!

Все истории приемных семей можно прочитать здесь

Дитячий будинок сімейного типу Прими Лілії та Олега було створено 18.04.2014 року, тоді ж в родину було влаштовано Карину (11 років) та її старшого брата Ярослава (15 років). На даний час в родині виховуються ще четверо дітей: Артем (9 років), Віка (11 років), Максим (14 років) та Максим (13 років). Карина – відкрита, щира, талановита, життєрадісна, комунікабельна дівчинка.

Життя Карини не завжди було радісним та безхмарним. На жаль на долю Карини та її брата лягли недитячі клопоти, Ярослав був молодшій сестрі за батька і матір, які не турбувалися про них та мали алкогольну залежність. Тому дітей довелося забрати з родини та перемістити в дитячий будинок «Надія», що знаходиться в с. Мокрець Броварського р-ну.

Співами Карина почала займатися 4 роки тому. Зараз дівчинка співає в вокальному ансамблі «Дзвіночки» на базі Палацу творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради, має неабиякі успіхи та досягнення. Вона є солісткою, а також співає разом з іншими учасниками ансамблю.

Цього року на VІІІ фестивалі Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацького і молодіжного мистецтва Карина зайняла І місце. Окрім професійних занять співами, Карині подобається малювати. Дівчинка відвідувала художню студію при Школі мистецтв в м. Бровари.

Чтобы отдать свой голос за историю этой семьи, нажмите кнопки соцсетей "Мне нравится" или "Поделится"

Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии