Дети Запорожья лого

Линьков Егорушка и его не детские испытания

10 июля 2017, 17:50 1192 Автор: Вовк Ольга www.deti.zp.ua Родители Егорушки искрене признательны ангелам-хранителям, которые помогают сохранять жизнь их сынишке.

Доброго дня, наші ангели-охоронці! Висловлюю, від щирого серця, подяку за Вашу небайдужість та допомогу. Похвалитися особо нічим, за півроку двічі лежали у лікарні: у лютому та у травні (рецидиви). Ми виконуємо всі приписи лікаря, але Єгорушка ще маленький, погано відходить мокрота так як не може її відкашлювати. Наш день розписано по годинам: з ранку масаж, стрибки на м’ячі, потім сім інголяцій по графіку, прийом ліків (муколітики, ферменти, антибактеріальні препарати, гепатопротектори, гормони, вітаміни). Весь день намагаємося проводити активно, в русі, у вечорі знову масаж та стрибки.

В нас погано лізуть зубки, кожний дається дуже важко: висока температура, запори, без крапельниць не обходимось. Перший рік, як і півроку, святкували у лікарні під крапельницею, надули кульки, одягли ковпаки і намагалися хоч трохи порадіти. Так і продовжуємо дихати Коломіцином, намагаючись стримувати легеневу інфекцію – синьогнійна паличка. Все наше життя – це боротьба за ковток повітря, правильну роботу печінки.

Не дивлячись на всі ті випробування що випали на ще починаюче життя мого сина, він залишається веселим та доброзичливим хлопчиком, він завжди всім посміхається, навіть дівчатам з медперсоналу лікарні, які роблять йому то уколи та ставлять крапельниці – він все одно посміхається.

Ще раз хочу подякувати всі хто не стоїть осторонь і надає допомогу у спасінні життя моєї єдиної дитини – сина Єгорушки. Дякую!

Фонд «Счастливый ребенок» — эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Им нужна наша помощь
Виолетта Юрченко
Виолетта Юрченко

Хроническая болезнь почек, 5 стадия

Помочь сейчас
Кристина Асатрян
Кристина Асатрян

Поражение центральной нервной системы, врождённая атрофия зрительных нервов обоих глаз

Помочь сейчас

В 2022 вы помогли на сумму, грн.

276 282

Расходы фонда в 2022
34 больным детям 176 402 грн.
Детдомам для инвалидов: 55 973 грн.
Детcкому экоселу: 41 273 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 4 200 грн.
Служебные расходы: 14 875 грн.
Всего расходов: 298 463 грн.

Всего с 2007 оказано помощи, грн.

87 899 969

Ребенку нужна семья