Дети Запорожья лого

Правова підтримка в рамках батьківського клубу

24 июля 2017, 19:45 1559 Автор: Admin dszn-zoda.gov.ua 18.07.2017 на базі Токмацького міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді пройшов семінар з правовової підтримки для прийомних та опікунських родин з Токмака, Токмацького, Чернігівського району.

Організатором виступив Благодійний Фонд «Щаслива дитина» в рамках підтримки сімейного влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В заході також прийняв участь спеціаліст Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який координує данний напрямок роботи.

Під час заходу були розглянуті питання, які хвилюють батьків, а саме:

- захист житлових і майнових прав дитини;

- право на навчання (дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування);

- права та обов’язки біологічних батьків дітей, позбавлених батьківського піклування.

Формат зустрічі передбачав участь батьків та дітей у:

- інтерактивній лекції від тренера проекту, спеціаліста служби у справах дітей;

- практичних рольових іграх з правових питань, де прийомні діти розділилися на команди законотворців та звичайних дітей, представників громади, які визначали та приймали закони, що захищають їхні права.

Хочеться відмітити, що багато своїх прав учасники раніше не знали, що підтверджує актуальність проекту.

Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии