Дети Запорожья лого

На базі мелітопольського міського цсссдм відбувся семінар з правової підтримки

27 октября 2017, 19:20 1501 Автор: ЦСССДМ mlt.gov.ua 18 жовтня 2017 року на базі Мелітопольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді благодійним фондом «Щаслива дитина», за участю Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

18 жовтня 2017 року на базі Мелітопольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді благодійним фондом «Щаслива дитина», за участю Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, в рамках підтримки сімейного влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, було проведено семінар з правової підтримки. У заході прийняли участь прийомні батьки, батьки-вихователі ДБСТ, прийомні діти та діти-вихованці ДБСТ м.Мелітополя, Мелітопольського та Якимівського районів.

Семінар проводився з 10.00 до 14.00 години. Формат зустрічі складався з паралельного проведення двох групових занять: розгляд правових питань в тренінговому форматі та консультації з правових питань профільних спеціалістів для батьків та дітей по 2 години кожне.

Під час заходу висвітлювались питання щодо прав дітей-сиріт, які перебувають у ДБСТ, у прийомних родинах, а також щодо випускників цих сімейних форм виховання. Учасників хвилювали питання стосовно субсидій, пільг, оздоровлення, освіти, а також житлові питання, на які учасники отримали вичерпну відповідь та роз’яснення спеціалістів відповідної галузі. Учасники із зацікавленістю ставили питання та отримували відповіді від фахівців стосовно турбуючих питань. Батьки та діти проявляли активність під час обговорення правових питань, шляхи їх вирішення учасниками відпрацьовано на практиці під час рольових ігр та вправ.

Фонд «Счастливый ребенок» — эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Им нужна наша помощь
Богдан Губанов
Богдан Губанов

Кистозно-солидная эмбриональная опухоль левой лобной доли головного мозга

Помочь сейчас

В 2021 вы помогли на сумму, грн.

248 279

Расходы фонда в 2021
23 больным детям 104 579 грн.
Детдомам для инвалидов: 11 528 грн.
Детcкому экоселу: 7 350 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 3 669 грн.
Служебные расходы: 29 410 грн.
Всего расходов: 160 007 грн.

Всего с 2007 оказано помощи, грн.

78 698 097

Ребенку нужна семья