Дети Запорожья лого

"Я прагну перемогти, але якщо не зможу…то буду завзятим у своєї спробі"

22 ноября 2017, 21:00 1498 Автор: Наталья Мороз deti.zp.ua Спорт та Спеціальні Олімпіади – як засіб соціальної інтеграції дітей з особливими освітніми потребами у громаду.

Враховуючи складність навчання дітей з особливими освітніми потребами та важливість їх подальшої соціальної інтеграції в громаду, з 2012 року на базі Молочанської школи-інтернату існує Обласний осередок громадської організації інвалідів “Спеціальна Олімпіада України” в Запорізькій області і фізкультурно-спортивний клуб “Шквал”. Мета діяльності організаціі – засобами спорту інтегрувати у суспільство дітей-сиріт, дітей з особливими освітніми потребами і випускників інтернату, удосконалюючи систему фізичного виховання ,мотивуючи їх до систематичних занять фізкультурою і спортом, не дати схилитись їм у бік шкідливих звичок.

На протязі останнього року флорбольні команди Молочанської школи-інтернату ”Шквал Юніор-10” і“Шквал-Юніор-12”,”Шквал Перша Ліга”, “Шквал Жінки” приймали участь у дванадцяти турах і чотирьох Кубкових турнірах 2016-2017 р. Змагання відбувалися на кращих майданчиках Києва, Дніпра, Миколаєва, Львова, Запоріжжя та Мелітополя. Найбільший успіх - це 3-тє місце у Чемпіонаті України серед флорбольних клубів України 28 травня 2017р, та 5-те місце у Чемпіонаті України серед школярів 14 травня 2017р. А чотири випускника грають у Першій лізі за Запоріжжя, і одна випускниця грає за жіночу команду у Вищій лізі Запоріжжя.

Команди планують прийняти участь у Кубках та Чемпіонату України з флорболу у трьох вікових категоріях та Турнірах Спеціальної Олімпіади України у 2018 році і потребують допомоги у придбанні спеціального флорбольного інвентаря, який виробляється тільки за кордоном, і для цього шукають спонсорів. Потрібна сума орієнтовно 100 000 грн, що включає проїзд команд, харчування, проживання та придбання спеціального обладнання для 50-ти дітей

Коли дивишся на ці щасливі обличчя дітей, тренерів, усіх, хто причетний до цього грандіозного проекта, не можеш залишитись осторонь. Ці діти і дорослі намагаються зламати стереотипи виховання і соціальної інтеграції дітей-інвалідів, сиріт та не залишитися за межами повноцінного життя. І від нас залежить чи залишаться в них прекрасні надії отримати певні результати, а для багатодітних і малозабезпечених сімей побачити інший сенс життя.

Голова обласного осередку Всеукраїнської організації інвалідів Спеціальна Олімпіада України в Запорізькій області і вчитель фізкультури школи-інтерната Ковалевський Юрій Володимирович завжди відкритий до спілкування зі спонсорами заради своїх підопічних. Якщо Ви небайдужі до майбутнього наших дітей і бажаєте допомогти їм прожити своє життя якісно – БФ Щаслива дитина приєднується з проханням допомоги.

Фонд «Счастливый ребенок» — эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Им нужна наша помощь
Саша Островский
Саша Островский

ДЦП, сенсоневральная тугоухость 2-3 степени

Помочь сейчас
Настя Липка
Настя Липка

Микроцефалия, спастический тетрапарез

Помочь сейчас

В 2022 вы помогли на сумму, грн.

276 282

Расходы фонда в 2022
34 больным детям 176 402 грн.
Детдомам для инвалидов: 55 973 грн.
Детcкому экоселу: 41 273 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 4 200 грн.
Служебные расходы: 14 875 грн.
Всего расходов: 298 463 грн.

Всего с 2007 оказано помощи, грн.

87 899 969

Ребенку нужна семья