Дети Запорожья лого

Групові зустрічі - ефективна форма професійної підтримки прийомних батьків, опікунів та піклувальників

23 ноября 2017, 17:00 1059 Автор: Кулікова І.К. www.deti.zp.ua Тренінги для прийомних батьків та дітей пройшли у смт. Веселому

В рамках підтримки сімейного влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Веселівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з благодійним фондом «Щаслива дитина» та Запорізьким обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, проведено засідання «Батьківського клубу» для прийомних батьків, опікунів, піклувальників та кандидатів в прийомні батьки Веселівського району.

Мета проведення зустрічі - підвищення компетентності батьків-учасників у вихованні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, допомога батькам краще налагоджувати стосунки з дітьми, вирішувати проблемні питання у їх вихованні за допомогою кваліфікованих порад.

Психотерапевт, Преподобний Віктор Антонович, ознайомив учасників заходу з особливостями розвитку та поведінки дітей підліткового віку, надав фахові поради щодо способів вирішення проблемних питань.

В ході зустрічі, прийомні батьки, опікуни та піклувальники, крім обговорення проблемних питань, мали можливість поспілкуватися в неформальній обстановці, та поділитися позитивним досвідом виховання дітей.

Зустріч пройшла цікаво та змістовно, можна сказати - на одному подиху.

Паралельно, дитячим психологом, проводилося тренінгове заняття з розвитку комунікативних навичок, для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців прийомних та опікунських сімей. Заняття було наповнене тематичними вправами та іграми. Завдяки ігровим методам навчання, діти опановували прийоми ефективного спілкування та техніки активного слухання, весело провели час.

Маленькі та дорослі учасники заходів залишилися задоволеними й з нетерпінням чекають наступних зустрічей.

Фонд «Счастливый ребенок» — эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Им нужна наша помощь
Валерия Шкода
Валерия Шкода

Двусторонняя сенсоневральная глухота IV степени

Помочь сейчас
Дмитрий Лобач
Дмитрий Лобач

Последствия черепно-мозговой травмы, вторичный гнойный менингит, дисфункция ликворо-шунтирующей системы

Помочь сейчас

В 2021 вы помогли на сумму, грн.

5 017 882

Расходы фонда в 2021
219 больным детям 3 325 863 грн.
Мед. оборудование: 45 427 грн.
Детдомам для инвалидов: 712 881 грн.
Детcкому экоселу: 219 252 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 63 108 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 222 676 грн.
Служебные расходы: 634 916 грн.
Всего расходов: 5 431 323 грн.

Всего с 2007 оказано помощи, грн.

83 452 674

Ребенку нужна семья