Дети Запорожья лого

Дитині потрібна родина: Сергій Т.

29 сентября 2018, 22:02 1477 Автор: Андреева Анна www.deti.zp.ua Сергій - незвичайний дослідник. Анкета (0061017)

Знайомтесь, Сергій, 2008 р.н., допитливий та усміхнений хлопець з особливими потребами. На жаль, посмішка не завжди прикрашає відкрите та довірливе обличчя цієї дитини. Коли Сергія вперше побачила вихователька, він справляв враження дуже замкнутої, образливої і наляканої дитини, наче маленьке звірятко, покинуте батьками і загнане в глухий кут…

Плаксивий і ревнивий, хлопчина жадібно сприймає будь-яку, хоча б і незначну увагу з боку дорослих. Нестача любові та піклування змушує Сергія інколи нервувати та збуджуватися, і тоді допомагають лише теплі обійми, лагідні слова та заспокійливий погляд виховательки.

Сергій – своєрідний допитливий дослідник, що радіє новим знайомствам, із захопленням вивчає цікаві яскраві іграшки та зосереджено прислуховується до незвичайних звуків. Він більш воліє гратися на самоті, ніж у купі гамірливих дітлахів, залишаючись у своєму особливому маленькому світі.

Сергій майже нічого не говорить, що пов’язано з діагнозом хлопця, лише вимовляє деякі нечіткі та не завжди зрозумілі звуки. Великі відкриті світу оченята, жести та міміка - основні джерела спілкування Сергійка з оточенням.

Наразі хлопець навчений елементарним навичкам самообслуговування, виконує прості доручення та прохання вихователя. Водночас дитині важко зосереджуватися на заняттях та довго сидіти на одному місці. Сергій потребує індивідуального підходу з урахуванням специфіки його поведінки та можливостей.

Лише щоденна турбота та праця, безумовне прийняття та увага з боку майбутніх опікунів цієї дитини здатні створити для Сергія надійний та безпечний навколишній світ.

Дякуємо за допомогу у створенні матеріалу:

Зйомка та монтаж – Жиров Руслан

Текст статті – Любімцева Світлана

Усіх, хто замислився прийняти цю дитину або інших дітей в родину, просимо почитати пам’ятку потенційним усиновителям, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам або зв’язатись зі Службою у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації за тел. (061) 239-02-51 або (061) 239-01-56 та повідомити номер анкети Сергія (0061017).

Інші діти, що потребують сімейного влаштування

Якщо зараз ви не готові до усиновлення (наприклад, ви – студент та не створили власну родину) – ви можете допомогти дітям, відвідуючи їх в інтернаті як наставник, беручи участь у фінансуванні створення медіа-анкет для нашого сайту або організаційно – відвідав інтернат з майстер-класом для сиріт.

Фонд «Счастливый ребенок» — эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Им нужна наша помощь
Алиса Онуфриева
Алиса Онуфриева

Муковисцидоз (кистозный фиброз)

Помочь сейчас
Олег Григоров
Олег Григоров

Рабдомиосаркома орбиты глаза. Рецидив.

Помочь сейчас
Евгений Сечин
Евгений Сечин

Миелобластный лейкоз

Помочь сейчас

В 2020 вы помогли на сумму, грн.

6 961 114

Расходы фонда в 2020
161 больным детям 4 364 009 грн.
Мед. оборудование: 296 020 грн.
Детдомам для инвалидов: 747 421 грн.
Детcкому экоселу: 391 833 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 154 498 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 221 586 грн.
Служебные расходы: 761 632 грн.
Всего расходов: 7 191 928 грн.

Всего с 2007 оказано помощи, грн.

77 173 845

Ребенку нужна семья