x

Дитині потрібна родина: Сергій Т.

Сергій - незвичайний дослідник. Анкета (0061017)
Автор: Андреева Анна, www.deti.zp.ua Опубликовано: 29 сентября 2018, 22:02 1286

Знайомтесь, Сергій, 2008 р.н., допитливий та усміхнений хлопець з особливими потребами. На жаль, посмішка не завжди прикрашає відкрите та довірливе обличчя цієї дитини. Коли Сергія вперше побачила вихователька, він справляв враження дуже замкнутої, образливої і наляканої дитини, наче маленьке звірятко, покинуте батьками і загнане в глухий кут…

Плаксивий і ревнивий, хлопчина жадібно сприймає будь-яку, хоча б і незначну увагу з боку дорослих. Нестача любові та піклування змушує Сергія інколи нервувати та збуджуватися, і тоді допомагають лише теплі обійми, лагідні слова та заспокійливий погляд виховательки.

Сергій – своєрідний допитливий дослідник, що радіє новим знайомствам, із захопленням вивчає цікаві яскраві іграшки та зосереджено прислуховується до незвичайних звуків. Він більш воліє гратися на самоті, ніж у купі гамірливих дітлахів, залишаючись у своєму особливому маленькому світі.

Сергій майже нічого не говорить, що пов’язано з діагнозом хлопця, лише вимовляє деякі нечіткі та не завжди зрозумілі звуки. Великі відкриті світу оченята, жести та міміка - основні джерела спілкування Сергійка з оточенням.

Наразі хлопець навчений елементарним навичкам самообслуговування, виконує прості доручення та прохання вихователя. Водночас дитині важко зосереджуватися на заняттях та довго сидіти на одному місці. Сергій потребує індивідуального підходу з урахуванням специфіки його поведінки та можливостей.

Лише щоденна турбота та праця, безумовне прийняття та увага з боку майбутніх опікунів цієї дитини здатні створити для Сергія надійний та безпечний навколишній світ.

Дякуємо за допомогу у створенні матеріалу:

Зйомка та монтаж – Жиров Руслан

Текст статті – Любімцева Світлана

Усіх, хто замислився прийняти цю дитину або інших дітей в родину, просимо почитати пам’ятку потенційним усиновителям, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам або зв’язатись зі Службою у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації за тел. (061) 239-02-51 або (061) 239-01-56 та повідомити номер анкети Сергія (0061017).

Інші діти, що потребують сімейного влаштування

Якщо зараз ви не готові до усиновлення (наприклад, ви – студент та не створили власну родину) – ви можете допомогти дітям, відвідуючи їх в інтернаті як наставник, беручи участь у фінансуванні створення медіа-анкет для нашого сайту або організаційно – відвідав інтернат з майстер-класом для сиріт.


Данная статья принадлежит к категориям:
         Авторские публикации www.deti.zp.ua  Анкеты / страницы детей - сирот  Усыновление  

Фонд "Счастливый ребенок" - эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.

Им нужна наша помощь:

Дима Товарчий

Дима Товарчий

ДЦП, спастическая диплегия, ЗПМР

Пелагея Нестеренко

Пелагея Нестеренко

Муковисцидоз (кистозный фиброз), тяжелое течение

Артур Керимов

Артур Керимов

Симптоматическая миоклоническая эпилепсия


В 2020 вы помогли на сумму 6 046 527 гривен

Расходы фонда в 2020

135 больным детям: 3 384 840 грн.
Мед. оборудование: 207 196 грн.
Детдомам для инвалидов: 667 372 грн.
Детcкому экоселу: 326 054 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 138 883 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 220 283 грн.
Служебные расходы: 576 021 грн.
Всего расходов: 5 722 508 грн.

Всего с 2007 оказано помощи на сумму 76 275 757  гривен

Ребенку нужна семья: Максим Н.

Ребенку нужна семья: Максим Н.

Ребенку нужна семья: Владислав Ш.

Ребенку нужна семья: Владислав Ш.

Ребенку нужна семья: Иннокентий Л.

Ребенку нужна семья: Иннокентий Л.