Дети Запорожья лого

Дитячому санаторію – нове життя!

20 мая 2019, 21:30 1190 Автор: Наталья Мороз deti.zp.ua Реконструкція Запорізького протитуберкульозного санаторію знаходиться на фінальному етапі, але залишаються невирішеними багато актуальних потреб, а саме недостатність господарчого та медичного обладнання.

Завдяки Угоді про співпрацю між Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та Запорізькою обласною державною адміністрацією у рамках спільного проекту "Розвиток Соціальної Інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО" з 05.02.2018р. розпочато роботи з реконструкції старої будівлі Запорізького дитячого протитуберкульозного санаторію.

Більше 20-ти років установа перебувала у будівлі занедбаного дитячого закладу. Довгий час БФ «Щаслива дитина» опікувався і допомагав підопічним санаторію, поки сама споруда потребувала капітального ремонту. Станом на сьогодні в санаторії майже закінчуються оздоблювальні роботи у внутрішніх приміщеннях, завершуються роботи з утеплення фасаду та встановлення систем вентиляції. Розпочато роботи з улаштування та встановлення обладнання кухні. У квітні 2019 року буде розпочато підготовку до проведення тендерної процедури на ті види робіт, які не увійшли до німецького проекту. Сподіваємося, у найближчий час буде визначено переможця, який допоможе завершити облаштування санаторію.

Та для того, щоб функціонування закладу та надання кваліфікованої медичної допомоги дітям, хворим на туберкульоз, було ефективним, санаторій має бути оснащений сучасним обладнанням. Для цього необхідно придбати багато нового: пральні машини, медичне та технологічне обладнання, предмети довгострокового використання. Наявне обладнання застаріле або вийшло з ладу під час демонтування.

З 22 квітня 2019 року спільно з нашими колегами з МБФ «Українська біржа благодійності» було розпочато проект допомоги дитячому санаторію «Зупинити наступ туберкульозу!». Ми дуже хочемо, щоб у єдиному в Запорізькій області протитуберкульозному закладі був ультразвуковий небулайзер «ОМРОН». Ті, хто стикався з хворобами легенів, розуміють, наскільки важливим є цей медичний прилад. Небулайзер використовується для проведення інгаляцій з метою зменшення бронхоспазму й гальмування запального процесу дихальних шляхів. Вартість обладнання 56 530 гривень. Допомогти придбати небулайзер всі бажаючі можуть, підтримавши наш проект «Зупинити наступ туберкульозу!» на міжнародній платформі «Української біржі благодійності».

Звичайно, це тільки краплина серед океану потреб, але завдяки підтримці небайдужих сердець ми віримо, що для реабілітації наших дітей у санаторії буде достатньо необхідного обладнання!

Здоров’я людини - це не лише її особисте надбання, але й суспільне багатство, тому дбаючи про здоров’я дітей ми інвестуємо у майбутнє нашої нації!

Фонд «Счастливый ребенок» — эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Им нужна наша помощь
Алина Боголюбова
Алина Боголюбова

Двухсторонняя сенсоневральная глухота V степени

Помочь сейчас
Виолетта Юрченко
Виолетта Юрченко

Хроническая болезнь почек, 5 стадия

Помочь сейчас

В 2021 вы помогли на сумму, грн.

8 182 000

Расходы фонда в 2021
263 больным детям 4 821 673 грн.
Мед. оборудование: 65 730 грн.
Детдомам для инвалидов: 1 124 730 грн.
Детcкому экоселу: 447 453 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 69 606 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 307 113 грн.
Служебные расходы: 1 016 760 грн.
Всего расходов: 8 308 317 грн.

Всего с 2007 оказано помощи, грн.

86 616 793

Ребенку нужна семья