Дети Запорожья лого

Дитина знайшла родину: Артем С.

3 июня 2019, 10:00 2655 Автор: Андреева Анна www.deti.zp.ua Артем знаходиться в новій люблячий родині.

Артем 2012 року народження - позитивний, завжди усміхнений, веселий і дуже доброзичливий хлопчик. І хоча спочатку з незнайомими людьми він дещо сором’язливий та спантеличений, як і у випадку нашого з ним знайомства, згодом він звикає і поводиться абсолютно природно, як звичайна 6-річна дитина.

Зі слів вихователів, Артемка – спокійний, добрий і слухняний хлопчина, який гарно зарекомендував себе в колективі, не має нарікань та зауважень. Навіть коли щось йому не подобається, він ніколи не вередує і не сердиться. Він просто підходить і відверто питає: «Чому так?».

Першокласник Артемка намагається старанно виконувати всі завдання та вказівки вчителя. Хлопчик врівноважений, уважний, повністю дотримується встановленого в закладі режиму. Можливо, не все вдається Артему в навчанні, тому дитині конче потрібен індивідуальний підхід та натхнення…

Натхнення та підтримка від люблячої родини, від мами і татка… До речі, коли мова заходить про дім та родину, Артем наче одразу дорослішає, стає серйозним та зосередженим. Від згадує молодшого братика, Максима, з яким хоче зустрітися та жити разом в новійдружній і щасливій сім’ї. Хлопчина часто обіймає своїх друзів та улюблених вихователів, тому що потребує уваги і справжньої батьківської любові з обіймами, поцілунками і рідними дотиками.

До речі, у Артемки багато друзів, і він, як і всі діти цього віку, обожнює гратися, бігати, гойдатися, вигадувати та фантазувати! Як зараз, наприклад, коли він уявляє себе справжнім роботом.

У Артема є молодший брат Максим 2014 р.н. (анкета № 0340549)

Бажаємо Артему знайти свою власну родину, ніколи не розлучатися з братиком і не втрачати своєї гарної сяючої посмішки та життєрадісності.

Дякуємо за допомогу у створенні матеріалу:

Зйомка та монтаж – Жиров Руслан

Текст статті – Светлана Любимцева

Усіх, хто замислився прийняти інших дітей в родину, просимо почитати пам’ятку потенційним усиновителям, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам або зв’язатись зі Службою у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації за тел. (061) 239-02-51 або (061) 239-01-56

Інші діти, що потребують сімейного влаштування

Якщо зараз ви не готові до усиновлення (наприклад, ви – студент та не створили власну родину) – ви можете допомогти дітям, відвідуючи їх в інтернаті як наставник, беручи участь у фінансуванні створення медіа-анкет для нашого сайту або організаційно – відвідав інтернат з майстер-класом для сиріт.

Фонд «Счастливый ребенок» — эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Им нужна наша помощь
Миша Заворотний
Миша Заворотний

Органическое поражение ЦНС, детский аутизм

Помочь сейчас
Никита Зуенко
Никита Зуенко

Опухоль малого таза, брюшной области

Помочь сейчас

В 2021 вы помогли на сумму, грн.

1 073 912

Расходы фонда в 2021
70 больным детям 687 088 грн.
Мед. оборудование: 11 264 грн.
Детдомам для инвалидов: 164 752 грн.
Детcкому экоселу: 49 375 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 12 326 грн.
Служебные расходы: 124 377 грн.
Всего расходов: 1 081 603 грн.

Всего с 2007 оказано помощи, грн.

79 525 611

Ребенку нужна семья