x

«Непомітне життя з муковісцидозом»

Мешканців та гостів міста Запоріжжя запрошуємо на презентацію фотовиставки «Непомітне життя з муковісцидозом». Хворі на муковісцидоз діти потребують нашої уваги та захисту! Недоступність лікування – це катування!
Автор: Ольга Вовк, deti.zp.ua Опубликовано: 19 августа 2020, 18:19 260

Презентація фотовиставки «Непомітне життя з муковісцидозом»

Захід проходитиме в рамках реалізації адвокаційної кампанії "Запорізька обласна Програма допомоги дітям, що хворіють на муковісцидоз" в рамках проекту "Підвищення ролі громадянського суспільства в забезпеченні прав дітей, які потребують паліативної допомоги". за підтримки Європейського Союзу

Місце проведення: Запоріжжя, пл. Маяковського

Організатор заходу: БФ «Щаслива дитина».

В рамках літературно-мистецького фестивалю «Толока»

За фінансової підтримки Європейського Союзу та БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне»

На заході буде представлена фотовиставка «Непомітне життя з муковісцидозом». що присвячена пацієнтам Запорізької області. Відвідувачі будуть ознайомлені з особливостями життя важкохворих дітей. Представлені фотографії відображатимуть дві сторони життя пацієнтів: активну, сповнену радощів, та лікарняну, пов’язану з важким щоденним лікуванням.

Мета заходу: привернення уваги суспільства та влади до існування дітей з рідкісною хворобою - «Муковісцидоз», відсутності забезпечення необхідними лікарськими засобами. Підвищення обізнаності суспільства про дану хворобу та її вплив на життя. Пошук прихильників для допомоги дітям з муковісцидозом, з метою отримання підтримки для виділення необхідного, додаткового місцевого фінансування.

В Запоріжжі та Запорізькій області відбувається порушення прав людей, що хворіють на орфанне паліативне захворювання «муковісцидоз», в частині забезпечення доступу до якісного та своєчасного лікування. А саме, жоден з 29 важкохворих дітей не отримує життєво важливих препаратів в необхідному обсязі. Пацієнтам видають за державні кошти лише 2 препарати: «Пульмозим» та «Креон», але й ці - не в повному обсязі. Місцева влада свою бездіяльність аргументує тим, що в бюджеті недостатньо коштів, а кількість хворих завелика. Також були вислови на кшталт «Якщо одну нозологію забезпечити у відповідних до закону обсягів, інші також будуть вимагати забезпечення».

Бездіяльність органів місцевого врядування в даному випадку є злочином, котрий несе собою загрозу життю та здоров’ю для 29 дітей хворих на муковісцидоз, та є катуванням. Таким чином порушуються Закони України zakon.rada.gov.ua/laws/show/1213-18, zakon.rada.gov.ua/laws/show/875-12 та ін., які регламентують діяльність у сфері охорони дитинства, допомоги особам з інвалідністю, допомоги орфанним та паліативним хворим. Батьки намагаються відстоювати права своїх дітей на життя, але місцева влада не реагує на численні письмові та особисті звернення до керівництва міста та області, установ охорони здоров’я. Для подолання всіх цих перешкод хворим необхідна системна державна підтримка на високому рівні.

При відсутності або неповноцінному лікуванні муковісцидоз швидко прогресує, призводить до інвалідності та смерті. Але якщо діагноз поставлений вчасно і проводиться систематична терапія – дитина може вирости повноцінним членом суспільства. Вилікуватися від цього генетичного захворювання повністю неможливо, але поліпшити якість життя і збільшити його тривалість – цілком реально!

Зміст цього інформаційного матеріалу не відображає офіційну позицію Європейського Союзу. Відповідальність за інформацію та погляди, викладені у матеріалі, несуть виключно її автори»Фонд "Счастливый ребенок" - эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.

Им нужна наша помощь:

Давид и Никита Бурлай

Давид и Никита Бурлай

ДЦП

Артур Керимов

Артур Керимов

Симптоматическая миоклоническая эпилепсия

Миша Самойленко

Миша Самойленко

ДЦП, тетрапарез, синдром Денди-Уокера


В 2020 вы помогли на сумму 6 150 852 гривен

Расходы фонда в 2020

137 больным детям: 3 437 989 грн.
Мед. оборудование: 207 196 грн.
Детдомам для инвалидов: 644 324 грн.
Детcкому экоселу: 327 454 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 138 883 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 220 283 грн.
Служебные расходы: 581 386 грн.
Всего расходов: 5 760 624 грн.

Всего с 2007 оказано помощи на сумму 76 380 083  гривен

Ребенку нужна семья: Максим

Ребенку нужна семья: Максим

Дитині потрібна родина: Владислав Ш.

Дитині потрібна родина: Владислав Ш.

Ребенку нужна семья: Кристина К.

Ребенку нужна семья: Кристина К.