Дети Запорожья лого

Дитині потрібна родина: Давид

10 ноября 2020, 23:50 4766 Автор: Текст статті - Юлія Плясова, Зйомка і монтаж - Руслан Жиров deti.zp.ua Маленький та слухняний Давид (анкета №0336920).

Давид

Давид народився у 2018-му році. На час зйомки йому 2 роки

Цей лагідний, милий та слухняний малюк з пухкенькими щічками, добрими очима та дзвінким сміхом лише однією своєю появою викликає у оточуючих радість та любов до нього! Він настільки привітний та слухняний, що хочеться його стиснути в обіймах і ніколи не відпускати.

Ось тільки хлопчик чомусь трохи соромиться показувати повністю свою чарівну посмішку та свої сумні оченята. Але власною поведінкою демонструє, наскільки ж він прагне тепла та уваги дорослих. Малюк дуже не хотів відпускати відео оператора по закінченню зйомки. Загравав, намагався продовжити процес всіма силами. Яке ж щастя народиться в домі майбутніх батьків з появою променистого Давида!

Треба зазначити, що хлопчик дуже кмітливий та добре розвинений фізично. На спортивному майданчику він самостійно і з легкістю залазив на високу гірку по сходинках о та спускався з неї. За нашими спостереженнями, далеко не всі діти так розвинені в 2 роки.

Давид

За словами вихователів він лагідний, любить пізнавати Світ та все нове. На природі може довго спостерігати за різними явищами: як падає вода, сиплеться пісок, повзе жучок… Він ще в тому віці, коли його гра має самостійний характер. Але в той же час, із цікавістю спостерігає за іншими дітьми, намагаючись влитися в сумісну гру (наприклад, принести м`яч, що закотився). Його гра різноманітна: побудови з кубиків, ігри з машинками та м`ячем.

Давид – допитлива дитина, яка полюбляє стрибати, лазити, бігати, малювати, ліпити, дивитися мультфільми, слухати казки, корпатися в воді та піску. На заняттях, зосереджений, посидючий. Йому дуже подобається процес його продуктивної діяльності. Він любить, коли його хвалять. Так хлопчик розквітає та намагається бути кращим.

Ми дуже сподіваємося, що доля подарує цьому неймовірному малюку люблячих та турботливих батьків !

Усіх, хто замислився, чи прийняти цю дітину або інших дітей в родину, просимо прочитати пам’ятку потенційним усиновителям, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам або зв’язатись зі Службою у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації за тел. (061) 239-02-51 або (061) 239-01-56 повідомити номер анкети Давида (0336920).

Інші діти, що потребують сімейного влаштування

Якщо зараз ви не готові до всиновлення (наприклад, ви студент і не створили власну родину), ви можете допомогти дітям, відвідуючи їх в інтернаті як  наставник, беручи участь у фінансуванні створення медіа-анкет для нашого сайту або організаційно – відвідавши інтернат з майстер-класом для сиріт.

Фонд «Счастливый ребенок» — эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Им нужна наша помощь
Тимофей Лопушняк
Тимофей Лопушняк

Тугоухость 5 степени

Помочь сейчас
Илья и Вероника Шамрай
Илья и Вероника Шамрай

ДЦП. Спастический тетрапарез

Помочь сейчас

В 2021 вы помогли на сумму, грн.

4 351 976

Расходы фонда в 2021
192 больным детям 2 481 817 грн.
Мед. оборудование: 28 427 грн.
Детдомам для инвалидов: 785 783 грн.
Детcкому экоселу: 163 625 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 58 458 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 211 733 грн.
Служебные расходы: 464 887 грн.
Всего расходов: 4 379 497 грн.

Всего с 2007 оказано помощи, грн.

82 786 769

Ребенку нужна семья