Діти Запоріжжя лого

Іван Бабіч

16 жовтня 2023, 11:30 994 Автор: Наталя Мороз deti.zp.ua Для подальшого Ваніного розвитку, потрібні індивідуальні заняття з корекційним педагогом та реабілітологом.

Іван Бабіч

Іван Бабіч 05.01.2015 року народження

Діагноз: ДЦП, Сенсоневральна глухота IV ступеня.

Новини про лікування Івана Бабіч

Виписка: 1 стор, 2 стор

Рахунок

Як допомогти?

Звіт про надхоження та витрати пожертв

Ваня та Поліна – незвичайні двійнята: батьки чекали на них цілих вісімнадцять років! За півроку до їхнього народження мама й тато переїхали з Луганської області до Запоріжжя через війну. Двійнята народилися передчасно, і провели перші місяці свого життя у лікарні. Сьогодні Поліна майже здорова, але Ваня все ще бореться з наслідками передчасного народження.

У півтора місяця Вані встановили шунт у зв’язку з гідроцефалією. Через кілька місяців з'ясувалось, що хлопчик не чує, було встановлено діагноз – сенсоневральна глухота IV ступеню. А трохи згодом ще один –дитячий церебральний параліч. Відтоді у Ваніному житті з’явилися фізичні вправи, масажі та корекційні заняття – все, щоб наближати хлопчика до здорового дитинства.

Іван Бабіч

Зараз Вані вісім років. Лише кілька роківтому він зробив свій перший крок. Це був результат постійної праці вдома та в численних реабілітаційних центрах. Сьогодні Ваня може ходити, хоча іноді ще спотикається та втрачає рівновагу. Та попри це, всюди пересувається самостійно.

Ванюша – учень другого класу школи «Джерело» для дітей з порушенням слуху. Через війну навчальний рік знову розпочався дистанційно. Хлопчикудосить важко навчатися у такому режимі. Навіть із кохлеарним імплантом та слуховим апаратом він не може повноцінно чути. Як наслідок, Ваня все ще погано розмовляє та має невеличкий словниковий запас.

Для подальшого Ваніного розвитку, потрібні індивідуальні заняття з корекційним педагогом та реабілітологом. Тритижневий інтенсив у центрі «Буде так» заплановано на кінець року та буде коштувати 39 900 гривень.

Будь ласка, підтримайте Ваню! Подаруйте йому можливість стати на крок ближче до здорового дитинства!

Родина мешкає в м. Запоріжжі

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників Фонду "Щаслива Дитина"Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Матвій Камінський
Матвій Камінський

Синдром Дауна, сезонний поліноз

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

717 877

Витрати фонду в 2024
25 хворим дітям 326 584 грн.
Мед. обладнання: 51 157 грн.
Гуманітарна допомога: 473 656 грн.
Дітям з інвалідністю: 979 042 грн.
Дитячому экоселу: 10 005 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 25 377 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 214 818 грн.
Службові витрати: 138 407 грн.
Загалом витрат: 2 221 404 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

139 880 706