Діти Запоріжжя лого

Допомога відділенню анестезії та інтенсивної терапії новонароджених необхідна завжди!

19 січня 2021, 11:55 663 Автор: Наталя Мороз deti.zp.ua Коли мова заходить про потреби дітей, які перебувають у відділенні реанімації, часу на збори і роздуми немає. Діяти необхідно невідкладно: на кону життя дитини.

У відділенні інтенсивної терапії новонароджених Запорізької обласної дитячої лікарні щомісяця виходжують близько двадцяти крихіток. Їх вік - від нуля до трьох місяців. З перших днів життя для багатьох з них внутрішньовенне харчування - єдиний шлях отримання поживних речовин. На сніданок, обід і вечерю у пацієнтів цього відділення два флакончика з розчинами. І на такій дієті їм потрібно набрати необхідну вагу, щоб далі продовжити повноцінне життя і уникнути негативних наслідків передчасного народження.

За законами природи ці малюки дихають, розвиваються і хочуть жити. І не знають, що «Аміновену» і «Смофліпіду» (спеціального харчування для маловагих дітей) не вистачає на всіх. Також їм невтямки, що дихають і їдять вони через спеціальні витратні матеріали - катетери для парентерального харчування і дихальні контури, які підключаються до апарату ШВЛ. І це тільки частина з необхідного. Є ще багато інших спеціальних пристосувань і витратних матеріалів, без яких не обходиться жоден день перебування малюка в лікарні. Дуже часто вони потрапляють до відділення прямо з пологового будинку, без мами.

Тоді забезпечення новонародженого необхідними ліками та витратними матеріалами лягає або на плечі когось із близьких людей дитини, або на саму лікарню. У таких випадках відділення звертається до фонду з проханням допомогти в придбанні яких бракує препаратів або медичних матеріалів.

Прохання з відділення інтенсивної терапії новонароджених надходять мало не щодня, а наші запаси для екстреної допомоги тануть на очах. Друзі, без вашої участі нам не впоратися! Підтримайте фонд в прагненні допомогти малюкам в перші дні їх життя!

Закликаємо вас оформити щомісячне списання з карти для потреб відділення. Цим ви заощадите свій час і зробите допомогу системною, а значить, більш ефективною.

Подаруйте комусь шанс на здорове майбутнє!

Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

3 076 018

Витрати фонду в 2024
56 хворим дітям 1 024 428 грн.
Мед. обладнання: 55 278 грн.
Гуманітарна допомога: 809 707 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 462 745 грн.
Дитячому экоселу: 39 956 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 112 501 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 555 987 грн.
Службові витрати: 502 908 грн.
Загалом витрат: 4 642 579 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

142 316 306