Діти Запоріжжя лого

Олексій Велький

28 січня 2022, 21:01 1497 Автор: Наталья Мороз Збір призупинено!Кошти на курси реабілітації зібрано, дякуємо!

Олексій Велький

Олексій Велький, 18.06.2015 року народження

Діагноз: ДЦП, спастична подвійна геміплегія, епілепсія.

Виписка: 1 стор, 2 стор, 3 стор, 4 стор

Рахунок

Як допомогти?

Звіт про надходження пожертв

УВАГА! СТАНОМ НА 11.08.2023 р.: Збір зупинено! Кошти на курси реабілітації зібрано, дякуємо!

Олексій Велький

Альоша — завжди усміхнений та веселий хлопчик. Він любить грати з дітьми та іноді побешкетувати. У будинку, де живе Альоша, часто бувають гості — мамині та його друзі. А буває навпаки: вони ходять у гості до знайомих. Разом читають книги та дивляться мультики, грають у розвиваючі ігри. Ольга, мама Альоші, намагається не ізолювати сина від зовнішнього світу, і за будь-якої нагоди вивозить «у люди»: на дитячі майданчики, різноманітні заходи, та і просто прогулятися велелюдними місцями. Особливо хлопчик радий кожній зустрічі з морем, адже воно таке лагідне та ніжне; робить ручки й ніжки Альоші настільки легкими й навіть слухняними! Від щасливого вигляду очей свого синочка Ольга готова носити його на руках, аж поки Альошка не виросте й не піде своїми ногами. Вона так у це вірить!

В Альоші — ДЦП, епілепсія, затримка психомоторного розвитку. Коли вдається знайти кошти, Ольга возить свого хлопчика до реабілітаційних центрів. Окрім того, до Альоші двічі на тиждень приходить соціальний педагог. Між реабілітаціями Ольга допомагає синові старанно виконувати домашнє завдання, що дають у центрах. Загалом, це звичайне життя «особливих» сімей, де є лише мама та найкраща дитина. І ще світ, який може або підтримати, або не зрозуміти та засудити.

Олексій Велький

2021 року Альоша побував на реабілітації в «Іоаннів-центрі», Дніпропетровська область. Хлопець був тут уперше й отримав новий комплекс занять, відмінний від тих, що давали в інших центрах. Значних результатів небагато, і треба продовжити реабілітацію. До Альоші поки що лише підбирають ключики, аби дати можливість розкритися потенціалу маленького організму. Але головне, що самому хлопцю заняття приносять радість! Ольга бачить, як її син пожвавлюється, зіткнувшись із чимось новим та невідомим. Практична сторона для матері-одиначки також важлива: є можливість заощадити, мешкаючи при центрі.

2022 рік видався непростим. Однак, незважаючи на військову агресію в Україні, мама з Олексійкою залишились в рідному Запоріжжя. Більш того, завдяки підтримці небайдужих людей, змогли відвідати курси реабілітації в місцевому центрі «Совеня». А з 22 травня 2023 року, родина продовжила заняття в реабілітаційному центрі «Іоаннів центр», Дніпропетровської області. На оплату останнього курсу ми змогли допомогти родині, завдяки вашим пожертвам і проєкту «Підібрати ключики до Олексія», який протікав на платформі dobro.ua. Було витрачено 19 450 гривень. Але на подальші витрати просимо вашої допомоги.

Щоб підтримати родину до кінця року, плануємо зібрати 50 тисяч. Попередньо, це на два курси реабілітації, спецхарчування і засоби гігієни.

Родина мешкає в м. Запоріжжя

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників Фонду "Щаслива Дитина"Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Олексій Марчук
Олексій Марчук

ДЦП, спастичний тетрапарез

Допомогти зараз
Дмитро Марусенко
Дмитро Марусенко

ДЦП, правосторонній спастичний геміпарез

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

1 794 833

Витрати фонду в 2024
48 хворим дітям 745 477 грн.
Мед. обладнання: 51 157 грн.
Гуманітарна допомога: 735 220 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 258 069 грн.
Дитячому экоселу: 38 256 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 49 826 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 414 658 грн.
Службові витрати: 362 798 грн.
Загалом витрат: 3 715 637 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

140 928 297