Діти Запоріжжя лого

Менеджер проектів: Віктор Барабанов

Бути співробітником фонду для мене - це допомагати тим, хто цього потребує, це віддавати і отримувати позитив і енергію.

«В свій час я перехворів на онкологічне захворювання. Тоді фонд «Щаслива дитина» надав мені свою допомогу. Моя робота тут – своєрідна подяка.

Ось уже протягом року ми працюємо над проектом соціального таксі. У Запоріжжі тяжкохворим людям, онкохворим дітям, людям на колясці непросто проїхати містом з точки А до точки Б. Доїхати з дому до лікарні на обстеження, на Хортицю чи в парк на прогулянку, дістатися на заняття до свого гуртка до центру «МазальТів» на таксі – дуже невигідно. На дорогу потрібно витратити кількасот гривень. Зараз проект соціального таксі на фінальній стадії ми вже зібрали необхідну суму для покупки автомобіля. Плануємо протягом місяця розпочати роботу.

Аналогічний проект у нас у фонді працював 2013-2014рр. Тоді щодня було, як мінімум, дві заявки. Автомобіль щодня накочував 100-150 кілометрів. Тому, ми впевнені, машина не стоятиме без діла.

«У сімей, яким ми допомагаємо, з кожним роком покращуються умови життя. Тому ми намагаємось допомогти найбільшій кількості людей»

Другий напрямок моєї роботи – це допомога малозабезпеченим багатодітним сім'ям. Починаючи від збирання одягу та продуктів харчування, закінчуючи роботою кур'єра, водія тощо. Ми допомагаємо 60 нужденним сім'ям. Фонд має обмежені фінансові ресурси, тому разом із сім'ями ми складаємо заявки і проводимо серед наших жертвувачів збори необхідного для них: одяг, взуття, продукти, іграшки, меблі, техніку. Наприкінці місяця ми адресно розвозимо зібрану допомогу сім'ям – повний мікроавтобус.

Я бачу, що наша робота справді йде на благо. Ми допомагаємо людям і бачимо результат. У сімей, яким ми допомагаємо, з кожним роком покращуються умови життя. Тому ми намагаємось допомогти найбільшій кількості людей».

Victor Barabanov

Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Руслан Єрмаков
Руслан Єрмаков

гідроцефалія, правосторонній геміпарез, епілепсія

Допомогти зараз

У 2023 ви допомогли на суму, грн.

7 487 732

Витрати фонду в 2023
79 хворим дітям 1 386 504 грн.
Мед. обладнання: 35 205 грн.
Гуманітарна допомога: 3 603 052 грн.
Дітям з інвалідністю: 2 237 581 грн.
Дитячому экоселу: 138 594 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 482 883 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 12 446 грн.
Службові витрати: 562 502 грн.
Загалом витрат: 8 469 938 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

130 424 590