Діти Запоріжжя лого

ВОЛОНТЕРСТВО

Волонтерство

ЩО ЦЕ ТАКЕ?

Один із головних показників багатства - можливість віддавати. Багато людей думають, що благодійність - справа багатих. Мовляв, у людей багато грошей і часу, тому вони і можуть допомагати іншим. Це оманливе уявлення. Насправді, все майже навпаки. Багаті люди тому є такими, що ні багатства керують ними, а вони багатством. Вища влада на будь чим - можливість відпустити це «щось».

Волонтерство - допомога без вимоги грошової оплати своєї праці, доступна кожному, хто досить зрілий серцем. Практично всі співробітники фонду починали свою роботу в благодійності як волонтери. І все переконалися, чим більше ти віддаєш, тим більше отримуєш. Більше отримуєш того, що не купиш за гроші: щиру подяку, відповідну безкорисливу допомогу, усвідомлення того, що твоє життя наповнене сенсом і, напевно, найголовніше - нескінченна кількість сил для нових звершень. І це не для «красного слівця», сил дійсно стає більше.

Допомагати іншим людям - звичайне, здавалося б справа. Очевидно, що взаємодопомога приносить більше благополуччя всім учасникам, ніж праця поодинці. На жаль, сьогодні маскультурою більше популяризується відособленість, індивідуалізм, «перетягування ковдри на себе». Людина все більше стає рабом речей і соціальних мереж, забуваючи про реальний світ навколо, близьких йому людей.

Що з цим робити - вибір індивідуальний. Зі свого боку, ми намагаємося допомагати всім нужденним, і закликаємо вас до того ж.

Змініть своє життя на краще! Змініть своє життя, не купуючи дорогий годинник або машини. Все що вам потрібно, насправді потрібно, у вас є або буде. Все що тільки здається важливим, але не є таким, відпаде само собою. Змініть на краще життя інших людей, і ви з радісним подивом виявите, як змінилася ваше, так, саме ваше життя.

ЧОМУ ФОНД?

В першу чергу, ми закликаємо людей до щирої взаємодопомоги. Ви можете не співпрацювати з нами зовсім. Але допоможіть людям навколо себе. І це вже буде чудово і правильно.

Але є деякі переваги співпраці волонтерів та благодійних фондів.

Наприклад:

1. Фонд «Щаслива дитина» системно відстежує актуальні проблеми хворих дітей, дитячих лікарень та інтернатів Запорізької області. Тому ваша допомога зможе бути максимально ефективною і виявиться саме в тому місці, де вона найбільш необхідна.

2. У Фонді багато людей знаходять однодумців. Що одній людині важко, з тим дюжина товаришів впораєтся на раз. Об'єднання розширює можливості.

3. Не завжди активісту вистачає власних ресурсів (наприклад, часу і грошей), для здійснення проектів. В такому випадку, допомога з боку Фонду буде більш ніж доречною.

4. Для молодих людей без солідного досвіду роботи: студентів, школярів, відмінним бонусом до хорошої репутації є рекомендаційний лист від імені Фонду. Кожен роботодавець приймає це як додатковий «плюс» в характеристиці.

ІСНУЮЧІ ПОТРЕБИ У ВОЛОНТЕРАХ

Не завжди зрозуміло, як і з чого конкретно починати свій шлях в волонтерство. Ми підготували список актуальних напрямків допомоги. Перегляньте його, можливо, те, що не становить для вас великих труднощів, життєво необхідно іншим людям.

Волонтери-організатори туристичних поїздок та екскурсій

Волонтери-організатори заходів в рамках програми «Я хочу бути»

Персональні волонтери, які відвідують на дому дітей і дорослих з особливими потребами

Волонтери-фотографи або відеооператори

Волонтери-водії

Волонтери-журналісти і редактори

Волонтери-юристи, соціальні педагоги або психологи для відвідування дорослих психоневрологічних інтернатів і для надання допомоги підопічним

Волонтери-аніматори для проведення свят в дитячій лікарні

Волонтери-будівельники для виконання будівельних робіт в дитячому екоселі, а також для консультацій по будівельним роботам

Волонтери-перекладачі статей

Волонтери, здатні провести майстер-клас в інтернатах

Волонтер-координатор волонтерів

Волонтери, які можуть домовитися про встановлення наших скриньок в людних місцях - магазинах, аптеках і т.д

Будь-які інші волонтери, здатні допомагати дітям і дорослим в біді, якщо ми не згадали щось, у чому Ви маєте корисні здібності і якості.

Якщо ви не знайшли в списку чогось близького саме вам, не переймайтесь. Всі можливі види допомоги не описати. Краще зробити наступне:

1. Поміркуйте. Так, так, поміркуйте, чим саме ви можете допомогти. Що ви вмієте робити краще за інших? Повірте, іноді терміново-терміново потрібно, наприклад, напекти 200 млинців, або акуратно пофарбувати паркан. Напишіть нам, що ви вмієте робити добре і яким умінням ви хочете поділитися.

2. Саме сьогодні, запитаєте своїх близьких, як ви можете їм допомогти. Повірте, завжди щось знайдеться. Допоможіть їм в цьому.

3. Розвивайте свої вміння і таланти! Удосконалюйтеся і допомагайте іншим людям.

Ми з готовністю відповімо на будь-які ваші питання, зв'яжіться з нами зручним вам способом: Контактна інформація

Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Артур Керімов
Артур Керімов

ДЦП, структурна епілепсія

Допомогти зараз
Михайлик Заворотній
Михайлик Заворотній

органічне ураження ЦНС, комплексне порушення обміну речовин

Допомогти зараз

У 2023 ви допомогли на суму, грн.

10 957 749

Витрати фонду в 2023
112 хворим дітям 2 312 095 грн.
Мед. обладнання: 37 711 грн.
Гуманітарна допомога: 4 151 137 грн.
Дітям з інвалідністю: 4 168 341 грн.
Дитячому экоселу: 198 702 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 509 753 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 395 767 грн.
Службові витрати: 1 197 788 грн.
Загалом витрат: 13 161 207 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

133 894 607