Дети Запорожья лого

114 запорізьких дітей віком до 18 років, хворих на цукровий діабет, отримали від міста по 150 гривень на лікування.

2387 meria.zp.ua В Запоріжжі щороку проводять «День Діабету» та привертають увагу громадськості до цієї нагальної проблеми. 18 квітня в нашому місті пройшла інформаційно-благодійна акція.

В Запоріжжі щороку проводять «День Діабету» та привертають увагу громадськості до цієї нагальної проблеми. 18 квітня в нашому місті пройшла інформаційно-благодійна акція. В цьому році на її проведення за рахунок коштів Міської комплексної програми соціального захисту населення міста Запоріжжя на 2008-2010 роки виділено 5900 грн..

Зауважимо, що вже третій рік поспіль кожна дитина віком до 18 років, хвора на цукровий діабет, отримує від міської влади одноразову адресну цільову допомогу. Цього року управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради до Дня діабету виплатило 114 дітям матеріальної допомоги по 150 гривень.

Як зазначають в управління праці та соціального захисту населення, надійним партнером міської влади у вирішенні питань медичної реабілітації та соціальної адаптації дітей, хворих на цукровий діабет, виступає громадська організація «Діабетик».

Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии