Дети Запорожья лого

Малобілозерська обласна гімназія інтернатного типу «Дивосвіт»

Експериментальний навчальний заклад, який готує майбутніх фахівців з виготовлення керамічних виробів.

Новини гімназії

Потреби гімназії

Контактна інформація

Звіт про зібрані пожертвування

Є у Запорізькому краї незвичайний навчальний заклад — заклад–мрія, який вабить дитячі душі дивним світлом краси, натхнення, творчості — Комунальний заклад «Малобілозерська обласна гімназія інтернатного типу «Дивосвіт». У своєму лоні впродовж 10–ти років вона дбайливо розвиває кожного вихованця як патріота, відданого демократичним цінностям, з гармонійно розвинутими здібностями, підготовленого до самостійного життя.

У школі вчиться (за станом на 05.08.2020 г.) 221 дітей.

Директор гімназії - Овсієнко Яніна Миколаївна

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА

Навчальний заклад було засновано у 1904 році як церковно-приходську школу для сільських дітей Малої Білозерки.

До Великої Вітчизняної війни школа отримує статус неповної середньої №1, стабільно зберігаючи його протягом наступного півстоліття і лише з 1993 розпочинається її стрімкий розвиток.

У 1995 році навчальний заклад реформовано в школу І-ІІІ ступенів навчання. У 1998 році вона отримує статус спеціалізованої школи художнього профілю з професійним навчанням старшокласників за спеціальністю «Виробник художніх виробів з кераміки».

З 2000 року розвивається як Малобілозерська обласна спеціалізована школа-інтернат художнього профілю „Дивосвіт”.

У жовтні 2003 року за успішний пошук та підтримку інтелектуально і творчо обдарованих дітей рішенням сесії обласної Ради школу-інтернат реформовано в Малобілозерську обласну гімназію інтернатного типу „Дивосвіт” для обдарованих дітей усіх регіонів України.

У квітні 2009 року навчальний заклад отримує статус комунального закладу «Малобілозерська естетична гімназія-інтернат «Дивосвіт» Запорізької обласної ради.

ПРО ЗАКЛАД

«Дивосвіт» - є інноваційним навчальним закладом, який сьогодні є Асоційованою школою ЮНЕСКО, експериментальним майданчиком Інституту професійної освіти і освіти дорослих Академії педагогічних наук України з проблеми «Розвиток творчого потенціалу учнівської молоді засобами декоративно-ужиткового мистецтва», експериментальним навчальним закладом обласного рівня з проблеми «Профільна підготовка сільської учнівської молоді з художньо-естетичного та технологічного профілів діяльності (декоративно-ужиткове мистецтво)».

Гімназія «Дивосвіт» — володарка почесного звання «Лідер сучасної освіти», двічі бронзовий призер та багаторазовий дипломант Міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні», лауреат Всеукраїнського конкурсу «100 кращих шкіл України» у номінації «Школа — соціокультурний центр села», переможець Всеукраїнського дитячого фестивалю майстрів народних мистецтв (м.Пирогово, 2006), а також інших численних Всеукраїнських, Міжнародних мистецьких та інтелектуальних конкурсів, виставок, турнірів.

До навчального процесу залучено членів обласного осередку майстрів народних ремесел України, народних майстрів України, науковців Академії педагогічних наук України, Українського хіміко-технологічного університету (м.Дніпропетровськ), методистів Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Сьогодні в гімназії навчаються 189 учнів. Більшість учнів гімназії з Запорізької області. Метою гімназії є залучення до навчання дітей з сільських районів, які часто не мають можливості отримати якісну освіту. Навчання, проживання та харчування дітей в гімназії є безплатними, оскільки школа фінансується з місцевого бюджету.

Навчальний заклад має два корпуси для дітей з віддалених районів, в яких створені європейські умови проживання. Кімнати розраховані на 2-5 дітей. Учні знаходяться під цілодобовим наглядом вчителів. Для дітей, які залишаються в гімназії на вихідні, діють гуртки та студії.

В гімназії діють такі гуртки: «Бабусина скринька», «Палітра», Студія вокалу, Студія хореографії, Спортивна секція, «Народна іграшка» (ліплення), «За гончарним кругом», «Гончарик».

Заняття проводиться в одну зміну, тривалість уроків у п‘ятому-одинадцятому класах 45-хвилин. Навчальні заняття здійснюються за семестровою системою, визначеною МОНМС України. Навчальна практика та навчальні екскурсії організовуються згідно інструктивно-методичного листа МОН України від 06.02.2008 року № 1\9-61, а в 10-му класі навчально-виробнича практика проводиться згідно з програмою професійного навчання (протягом навального року і 25 влітку)

Набір учнів до п’ятого класу здійснюється на конкурсній основі. Відмінники зараховуються поза конкурсом.

Адреса

Малобілозерська обласна гімназія інтернатного типу «Дивосвіт»

Адреса: 71672, Україна, Запорізька область, Василівський район, с.Мала Білозерка, вул. Щорса, 95

Телефон Директора: Овсієнко Яніна Миколаївна: +380 (6175) 3-16-92; 4-24-70.

E-mail: dyvosvit@meta.ua

Веб-сайт школы: dyvosvit

Якщо ви хочете зробити подарунок для цієї установи, будь ласка, зв'яжіться з адміністрацією і уточніть, в чому саме зараз потребує інтернат.

Будь ласка, повідомляйте директору інтернату і співробітників фонду про кожного пожертвування на благодійний рахунок.

Звіт про зібрані пожертвування

Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии