Дети Запорожья лого

Благодійний Фонд «Щаслива дитина» за підтримки «Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні» розпочинає проект з правової допомоги дітям-сиротам та прийомним родинам у Запорізькій області

20 июня 2017, 12:40 8315 Автор: Юлія Дойкова deti.zp.ua На «День захисту дітей» ми підписали угоду про реалізацію проекту «Правовий захист знедолених дітей Запорізької області» із Посольством США в Україні

Дуже символічним для нас стало святкування 1-го червня 2017 року. Саме на день захисту дітей Благодійний фонд «Щаслива дитина» отримав підтримку Посольства США на реалізацію проекту «Правовий захист знедолених дітей Запорізької області». Ні для кого не секрет, що одним із пріоритетних напрямків розвитку для Фонду «Щаслива дитина» є напрямок сімейного влаштування дітей-сиріт та підтримка прийомних родин, дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ), опікунських родин та усиновлювачів. Спілкуючись із учасниками «Клубу прийомних батьків», ми давно відчули потребу не тільки в психологічній допомозі таким родинам , а й в правовій. Багато питань щодо прав дітей-сиріт, які перебувають у ДБСТ, у прийомних родинах, а також щодо випускників цих сімейних форм виховання. Не кажучи вже про випускників інтернатних закладів, які не знають про свої права та не мають підтримки від дорослих близьких людей.

Безліч питань виникають у кандидатів в прийомні батьки ще на етапі збору документів та протягом усього функціонування сімей: щодо субсидій, пільг, оздоровлення, освіти, а також житлові питання. З метою якомога детальніше відповісти на ці питання, наша команда, в партнерстві із командою Запорізького обласного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, організовує шістнадцять семінарів у 8 районах Запорізької області. У кожний із цих районів ми приїдемо двічі. На другий раз ми плануємо роздати друковані методичні посібники, де будуть висвітлені відповіді на найактуальніші питання.

Графік заходів:

27-го червня, до Дня Конституції України у Запорізькому прес-центрі «Вести Информ» о 10-00 відбудеться прес-конференція про початок проекту. Запрошуємо журналістів, прийомних батьків, спеціалістів обласного та міського центру соціальних служб та обласної та міської служби по справах дітей.

Графік семінарів:

Липень:

Семінар м. Енергодар 7.07.2017

Семінар м. Токмак : 18.07.2017

Серпень:

Семінар смт Приазовське : 18.08.2017

Семінар м. Бердянськ: 30.08. 2017

Вересень:

м.Гуляйполе та смт.Більмак (дати уточнюються)

Жовтень :

м. Вільнянськ та м.Мелітополь (дати уточнюються)

Повторні семінари відбудуться з листопада 2017-го по березень 2018-го років . Анонс буде опублікований на сайті http://deti.zp.ua.

Запрошуємо на семінари прийомних батьків, усиновлювачів, опікунів, батьків вихователів ДБСТ із дітьми від 12 років, а також кандидатів у прийомні батьки. Участь БЕЗКОШТОВНА!

Усі заходи відбудуться у районних та місцевих центрах соціальних служб. Ми дуже вдячні за підтримку нашим партнерам - Запорізькому обласному центру соціальних служб.

Заходи відбудуться за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні (U.S. Embassy Kyiv Ukraine)

За уточненнями звертайтеся за телефонами 0667719688, 0679776214, Юлія Дойкова, керівниця програми сімейного влаштування дітей-сиріт БФ «Щаслива дитина».

Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии