Дети Запорожья лого

Новорічно-Різдвяні свята для дітей-сиріт

5429 : Володимир Мазур МО «БРАТЕРСТВО СИРІТ» З 31 грудня по 10 січня Тернопільські родини приймали в гості до себе дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування з шкіл-інтернатів Тернопільської області.

Вихованці з Коропецького обласного ліцею-інтернату, котрі у 2010 році побували у соціальних родинах

«Чи ж жінка забуде своє немовля,

Щоб не пожаліти їй сина утроби своєї?

Та коли б вони позабували,

То Я не забуду про тебе!»

(Іс.45:15)

З 31 грудня по 10 січня Тернопільські родини приймали в гості до себе дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування з шкіл-інтернатів Тернопільської області. Найбільшу шану в проведенні цієї суспільно-доброчинної акції «Подаруйте радість дитині у родині» відіграла громадсько-молодіжна організації «Братерство сиріт». Дана програма проводиться на Тернопільщині вп’яте із залученням меценатських та благодійних коштів. Характер акції є добровільний і має на меті пізнати українські звичаї та подарувати неповторні миті радості дітям, у яких відсутні батьки та потребують усесторонньої уваги й підтримки, в колі сім’ї, зігрітиому теплом сімейного благополуччя, з подальшим налагодженням контактів.

Враження представників сімей від дітей із шкіл-інтернатів були досить позитивними. Відгуки лунали, що справді дітям потрібна дана акція, і це є шанс у житті кожної дитини. Майже 85% сімей виявили бажання прийняти дітей на Великодні свята. Двоє братиків Сергій і Віталій із Коропецького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою горять бажанням, що їх візьмуть знову в родину, а інший хлопчик позалишав у родині із м.Бучач частину іграшок, щоб повернутися за ними наступного разу. А братам Дідухам сім’я Рабінчуків з м.Тернополя пообіцяла прислати фотографії на згадку. Діти поверталися радісними, усміхненими, сповнені надією, що про них пам’ятають і відгукнуться. Не дивлячись на скрутне фінансове становище у нашій країні та з врахуванням зимового періоду, перебування дітей в соціальних сім’ях, на дану акцію відгукнулися 5 нових родин з Бучацького району, 2 нові і 8 родин з м. Тернополя, по одній родині з Ланівецького, Збаразького, Густинського районів, котрі прийняли 28 діток. Кожна родина дозвілля та відпочинок дітей організовували самостійно, декотрі діти-вихованці з смт.Коропець мали змогу зустрічатися разом із родини м.Бучача і м.Тернополя.

Щиросердечну вдячність за терпіння, внесок, розуміння, підтримку та допомогу до згаданої щорічної програми-акції та до благодійної акції «Святий Миколай мандрує Україною» в інтересах захисту дітей, дітей-сиріт з шкіл-інтернатів смт.Коропець, Гримайлів, м.Бережан та дітей-інвалідів із смт.Мельнице-Подільського дитячого будинку висловлюємо всім родинам, котрі прийняли до своїх родин на період новорічно-різдвяних свят діток, а також постійним спонсорам – генеральним директорам ТОВ «Аскор-Україна» Сословській Мирославі Дмитрівні, ТОВ «Тернопільбуд» Лилу Василю Йосиповичу, ЗАТ «Калина-Лтд» Уніяду Володимиру Богдановичу, Бучацькому кооперативу «Іскра», Тернопільському АТП-16127 Шпільману Олександру Леонідовичу, директору ДП «Трейд Лайн Тернопіль» Сандію Ігорю Йосиповичу, Чортківському районному споживчому товариству, ТОВ «Агробуд-Є», ТОВ «Терен» ТОД ВАТ «Райффайзен Банк Аваль», ПП «Під Ясенем», ВАТ «Чортківський цукровий завод», ПП Кильба М.С., ТОВ «Ваврик і Лтд Компанія», Ковальчуку Ярославу Івановичу, Блажків Олегу Олексійовичу, СПД Лахіна Валентині Анатолівні, Зарівні М.Я., Кравець О.П., Гевко Н.М., Божагора В.С., Пахольчак О.М., Окопна М.М., Морочковська М.В., Гайда Н.І., Михайлів О.І., Садівський Я.З., Ковдрин О.Є., Загородна О.О., Здебський В.С., Мала Н.В., Михайлов Е.С. та ін. жителям Бучацького, Чортківського, Кременецького районів, а також за благодійний концерт гурту «Веселі Галичани» від Тернопільської обласної філармонії.

На жаль, є велика частка дітей середнього віку, котрі неможуть ніяк потрапити в соціальні сім’ї на свята і завжди вимушені перебувати в навчально-виховному закладі під час релігійних свят чи шкільних канікул.

Приємні хвилини так швидко минають, але подарувати неповторні миті дитинства у родині може кожен або кожна сім’я з Тернопільського краю, запросивши до себе дитину із школи-інтернату, котра ніколи не мала змоги побувати в соціальній сім’ї і цього потребує. Відгукнутися на дану акцію може кожна родина за телефонами у м.Тернополі 40-01-09, 22-03-21, моб. 097-4642370, 063-1017764. Реєстрація родин проводиться і в телефонному режимі або завітавши до офісу організації «Братерство сиріт» за адресою: м.Тернопіль, бульвар Т.Шевченка, 23, офіс 69, третій поверг колишнього готелю «Україна».

Запрошуємо небайдужих людей та владу України приєднатися до суспільно-корисної справи та організовувати такі акції у своїх обласних центрах із тісною співпрацею з інтернатними установами. Для служб у справах дітей та громадських організацій та інших установ Організація «Братерство сиріт» надасть консультаційну підтримку й досвід по проведенню даних програм (програму, бланк реєстраційної форми, лист-підтримки, зведену форму й таблиці, зміст і форма соціальної реклами – ролика, у ЗМІ, рекомендаційні принципи прозорого підходу до відбору дітей у соціальні родини, форма і зміст заяви на ім’я директора й тощо.

На даний час організація «Братерство сиріт» планує розробити веб-сайт із динамічною базою даних по акції «Подаруй радість дитині у родині», але для цього необхідні кошти та залучення ресурсів. Тому надаємо банківські реквізити МО «Братерство сиріт» рахунок № 26003770403561 в ТВ ХОФ АКБ «Укрсоцбанк», МФО 315018, код ЄДРПОУ 25353550.

Нехай життя здається добрим дивом

І плідні будуть справи та шляхи,

Нехай живеться легко й щасливо,

Благословенні будьте Богом та людьми!

«Для нас дуже важливими є людська доброта, любов та увага. Це те, що може подарувати дітям кожен. Але ми часто кажемо, що не маємо часу, дуже заклопотані, хоча для інших справ – час знаходимо. Я хочу, щоб у нас знайшовся час і для своїх, і для не чужих дітей – тих, хто не має материнської ласки і батьківської турботи, адже вони вкрай потребують радості й уваги», – керівник програми-акції «Подаруйте радість дитині на Різдво/Великдень у родині», президент ГМО «Братерство сиріт» – Володимир Мазур.

11 січня 2010 р. Правління МО «БРАТЕРСТВО СИРІТ»

office_orphans@yahoo.com, orphans.office@yahoo.com

Tel/fax +38 (0352) 400109, 220321

Mob. 8-097-4642370 (Kievstar)

Volodymyr Mazur

President

Brotherhood of Orphans,

regional West Ukraine Public&Youth Organization

Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии