Дети Запорожья лого

Запорізький обласний соціальний центр матері та дитини

24 августа 2017, 14:20 5237 Автор: Дойкова Юлия www.deti.zp.ua Перший центр в Запорізькій області та тринадцятий в Україні відкрився у місті Бердянськ у 2015 році.

Новини КЗ «ОЦМД» ЗОР

Нужды школы-интерната

Контактная информация

Отчёт о собранных пожертвованиях

Контактная информация

671100, Запорізька обл. м. Бердянськ, вул. І.Франка, 18

Тел.: +38 (253) 4-05-54

Email: tsentrmateriirebenka_oblastnoys@ukr.net

Директор - Шендлер Ірина Володимирівна

Тепер усім майбутнім та теперішнім матусям у тяжких життєвих обставинах є де прихиститися! Знаходитися тут можна від сьомого місяця вагітності до того як дитині виповниться півтора роки.

Незапланована рання вагітність, страх перед осудом батьків та оточення, скрутне матеріальне становище вагітної, насилля вдома, рішення про те, щоб віддати своє дитя до дитячого будинку - всі ці проблеми можна вирішити звернувшись до свого місцевого центру соціальних служб для дітей, сім`ї та молоді, співробітники якого подадуть ходатайство до обласної служби по справах дітей, де потрібно вже отримати направлення до будинку «Матері та дитини». Тут вам допоможуть у вирішенні питань щодо збору документів для виплат на дитину, наприклад. У центрі працюють психолог, реабілітолог, медсестра, три педагогічні працівники. Умови проживання досить комфортні- для кожної матусі окрема кімната, де є два ліжки для неї та дитинки, а також холодильник та шкаф. До послуг усіх мешканців загальна їдальня та дві ігрові кімнати. На початку кожного тижня дівчатам видають набір продуктів, яким вони розпоряджаються самостійно. Своїх малюків матусі повинні годувати вже за власний рахунок.

Загалом, приміщення розраховане на 10 матусь та 10 дітей (10 кімнат). За словами, директорки закладу, Шендлер Ірини Володимірівни, наразі , станом на кінець серпня 2017го року, тут знаходяться три матусі зі своїми малюками, тобто є вільних сім кімнат.

Щоб допомогти матусям та діткам у скрутних життєвих обставинах, ви можете принести до закладу: дитяче годування, «памперси», одяг для малюків до 1,5 років, розвиваючі іграшки (НЕ м‘які)

Главная цель работы этого центра — сделать так, чтобы женщины не отказывались от своих детей, — подчеркнула начальник областной службы по делам детей, Антонина Ивановна Матвеева. — Сегодня, чаще всего матери бросают детей именно, потому что им негде жить и из-за материального неблагополучия в семье. С начала года 52 роженицы выявили намерение отказаться от новорожденного ребенка. Большинство этих женщин назвали основной причиной отказа отсутствие собственного жилья и трудное материальное положение. В центре женщины смогут получить поддержку и все необходимое для ребенка. При необходимости они также смогут проконсультироваться с врачами и научиться вести семейную бухгалтерию, чтобы пособие, которое выплачивается на ребенка, они тратили по назначению.

Отчёт о собранных пожертвованиях

Пожалуйста, сообщайте директору и сотрудников фонда о каждом пожертвовании на благотворительный счёт.

Фонд «Счастливый ребенок» — эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Им нужна наша помощь
Маша Зозуля
Маша Зозуля

Синдром Вольфа-Хиршхорна

Помочь сейчас
Полина Белогурова
Полина Белогурова

ДЦП, спастическая диплегия

Помочь сейчас

В 2022 вы помогли на сумму, грн.

31 378 112

Расходы фонда в 2022
166 больным детям 3 799 137 грн.
Мед. оборудование: 522 989 грн.
Гуманитарная помощь: 11 868 722 грн.
Детям с инвалидностью: 10 113 624 грн.
Детcкому экоселу: 601 695 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 1 159 166 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 111 174 грн.
Служебные расходы: 1 214 500 грн.
Всего расходов: 29 506 782 грн.

Всего с 2007 оказано помощи, грн.

119 003 809

Ребенку нужна семья