x

Наші малюки потребують тільки найкращого!

Надання медичної допомоги тільки-но народженим діточкам можна порівняти хіба що з ювелірною роботою. Коли перед тобою пацієнт розміром з долоньку, навіть дихаєш із острахом, не кажучи вже про укол чи іншу болючу процедуру
Автор: Наталья Мороз, deti.zp.ua Опубликовано: 10 марта 2019, 15:00 1202

Завдяки технічному прогресу в медицині лікарі можуть вчасно рятувати немовлят, які знаходяться в критичному стані, навіть з вагою менше 1 кг. Проте метою лікування є не тільки забезпечення виживання, а й виключення можливості ускладнень у маленьких пацієнтів. Одним з важливих методів лікування є штучна вентиляція легенів. Її проведення є небезпечним без контролю рівня кисню та вуглекислоти в крові. Зміни показників відбуваються швидко і, якщо лікар орієнтується тільки на результати аналізу періодично взятих проб крові, можуть залишатись непоміченими досить довго, що спричинить розвиток уражень внутрішніх органів.

Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня нещодавно придбала такий прилад, який може з крапельки крові об'ємом 0, 15 мл визначити не тільки показники кисню крові, а й інші важливі біохімічні параметри, що робить лікування ефективнішим. Аналіз на гази артеріальної крові вимірює кислотність, рівень двоокису вуглецю й кисню в крові з артерії. Виміри показують, наскільки добре легені малюка доставляють кисень у кров.

Аналізатор газів крові, на жаль, поки що рідкісне обладнання в лікарнях, і не тільки нашої області. Для виконання досліджень лікарнею були придбані необхідні реактиви, але, як виявилося в процесі експлуатації аналізатора, не в повному обсязі. Тому БФ «Щаслива дитина» закликає своїх друзів і просто небайдужих людей, які цінують життя наших маленьких крихіток, допомогти дитячій лікарні у придбанні недостатніх реактивів.

Повний місячний набір реактивів для проведення аналізу газів крові коштує 30 000 гривень.

Підтримайте наш проект "Обстеження, що рятують дитячі життя" який з 3 березня 2019 року розпочався на УББ з метою зібрати кошти для придбання місячного набору реактивів для проведення обстежень.

Звіт про надходження пожертв та їх витратиФонд "Счастливый ребенок" - эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.

Им нужна наша помощь:

Артур Керимов

Артур Керимов

Симптоматическая миоклоническая эпилепсия

Алиса Онуфриева

Алиса Онуфриева

Муковисцидоз (кистозный фиброз)

Мирослава Светличная

Мирослава Светличная

Правосторонняя глухота V степени


В 2020 вы помогли на сумму 6 046 527 гривен

Расходы фонда в 2020

135 больным детям: 3 384 840 грн.
Мед. оборудование: 207 196 грн.
Детдомам для инвалидов: 667 372 грн.
Детcкому экоселу: 326 054 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 138 883 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 220 283 грн.
Служебные расходы: 576 021 грн.
Всего расходов: 5 722 508 грн.

Всего с 2007 оказано помощи на сумму 76 275 757  гривен

Ребенку нужна семья: Михаил

Ребенку нужна семья: Михаил

Ребенку нужна семья: Максим

Ребенку нужна семья: Максим

Ребенку нужна семья: Валентина Р.

Ребенку нужна семья: Валентина Р.