Дети Запорожья лого

Наші малюки потребують тільки найкращого!

10 марта 2019, 15:00 1548 Автор: Наталья Мороз deti.zp.ua Надання медичної допомоги тільки-но народженим діточкам можна порівняти хіба що з ювелірною роботою. Коли перед тобою пацієнт розміром з долоньку, навіть дихаєш із острахом, не кажучи вже про укол чи іншу болючу процедуру

Завдяки технічному прогресу в медицині лікарі можуть вчасно рятувати немовлят, які знаходяться в критичному стані, навіть з вагою менше 1 кг. Проте метою лікування є не тільки забезпечення виживання, а й виключення можливості ускладнень у маленьких пацієнтів. Одним з важливих методів лікування є штучна вентиляція легенів. Її проведення є небезпечним без контролю рівня кисню та вуглекислоти в крові. Зміни показників відбуваються швидко і, якщо лікар орієнтується тільки на результати аналізу періодично взятих проб крові, можуть залишатись непоміченими досить довго, що спричинить розвиток уражень внутрішніх органів.

Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня нещодавно придбала такий прилад, який може з крапельки крові об'ємом 0, 15 мл визначити не тільки показники кисню крові, а й інші важливі біохімічні параметри, що робить лікування ефективнішим. Аналіз на гази артеріальної крові вимірює кислотність, рівень двоокису вуглецю й кисню в крові з артерії. Виміри показують, наскільки добре легені малюка доставляють кисень у кров.

Аналізатор газів крові, на жаль, поки що рідкісне обладнання в лікарнях, і не тільки нашої області. Для виконання досліджень лікарнею були придбані необхідні реактиви, але, як виявилося в процесі експлуатації аналізатора, не в повному обсязі. Тому БФ «Щаслива дитина» закликає своїх друзів і просто небайдужих людей, які цінують життя наших маленьких крихіток, допомогти дитячій лікарні у придбанні недостатніх реактивів.

Повний місячний набір реактивів для проведення аналізу газів крові коштує 30 000 гривень.

Підтримайте наш проект "Обстеження, що рятують дитячі життя" який з 3 березня 2019 року розпочався на УББ з метою зібрати кошти для придбання місячного набору реактивів для проведення обстежень.

Звіт про надходження пожертв та їх витрати

Фонд «Счастливый ребенок» — эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Им нужна наша помощь
Полина Алексюк
Полина Алексюк

Рассеянный склероз

Помочь сейчас
Настя Липка
Настя Липка

Микроцефалия, спастический тетрапарез

Помочь сейчас

В 2022 вы помогли на сумму, грн.

276 282

Расходы фонда в 2022
34 больным детям 176 402 грн.
Детдомам для инвалидов: 55 973 грн.
Детcкому экоселу: 41 273 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 4 200 грн.
Служебные расходы: 14 875 грн.
Всего расходов: 298 463 грн.

Всего с 2007 оказано помощи, грн.

87 899 969

Ребенку нужна семья