Дети Запорожья лого

Якщо зійдуться зірки!

6 марта 2019, 16:30 1317 Автор: Юрій Ковалевський deti.zp.ua У вихованців Молочанського інтернату грандіозні плани на 2019 рік. Їм дуже потрібна підтримка дорослих.

Наближаються фінальні та дуже очікувані заключні турніри спортивного сезону 2018-2019 для юних спортсменів Молочанського спортивного клубу «Шквал». Перший з них - це дебютний виступ у відкритому Чемпіонаті Мелітополя з флорболу молодшого «Шквалу» в категорії юніорів до 9 років у квітні. На Турніри СОУ з футболу у Миколаєві та з плавання у Одесі для дітей з інвалідністю діти готуються виступити у травні і червні. На ці ж місяці старші команди юніорів «Шквалу» з флорболу 13 і 15 років мріють потрапити у Бориспіль на «Флорбольний лицарський турнір» та у Одесу на флорбольне багатоборство, а як повезе, то і на літній міжнародний флорбольний Турнір у Львові. Зараз хлопці та дівчата захопились складнішим для себе видом спорту – волейболом, Всеукраїнські змагання з якого будуть проведені Спеціальною Олімпіадою України в жовтні у Вінниці.

А ще СОУ і спілка флорбольних клубів Української Федерації Флорболу, членом якої є і Молочанський «Шквал», підписали договір про співпрацю. Мета договору – це залучити дітей з особливими потребами до активних змагань з флорболу та підготувати флорбольну команду від України на Всесвітні ігри Спеціальної Олімпіади 2020, які відбудуться на батьківщині флорболу у Швеції. Можливо хтось із Молочанського «Шквалу» потрапить у збірну України, якщо… зійдуться зірки дітей, тренерів та спонсорів!

Підтримати вихованців можна також на сайті «Української біржи благодійності» у проекті «Від спорту – до соціальної інтеграції!»

Отчёт о поступивших пожертвованиях и расходах

Фонд «Счастливый ребенок» — эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Им нужна наша помощь
Кристина Асатрян
Кристина Асатрян

Поражение центральной нервной системы, врождённая атрофия зрительных нервов обоих глаз

Помочь сейчас
Тигран Давыдов
Тигран Давыдов

Эпендимома головного мозга

Помочь сейчас
Андрей Щенников
Андрей Щенников

Идиопатический правосторонний грудной сколиоз 4 степени

Помочь сейчас

В 2022 вы помогли на сумму, грн.

276 282

Расходы фонда в 2022
34 больным детям 176 402 грн.
Детдомам для инвалидов: 55 973 грн.
Детcкому экоселу: 41 273 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 4 200 грн.
Служебные расходы: 14 875 грн.
Всего расходов: 298 463 грн.

Всего с 2007 оказано помощи, грн.

87 899 969

Ребенку нужна семья